Kuracja dla serca - Agnieszka Szacka | okładka
WAB

Kuracja dla serca Agnieszka Szacka

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-280-6640-3
EAN: 9788328066403
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: WAB
Format: 13.5 x 20.2 cm
Cena katalogowa: 36,99 zł

36,99 zł 21,87 zł

Oszczędzasz 15,12 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś! Punkty stacjonarne odbioru książek Znak

Opis

Czy kuracja w Nałęczowie pomoże również problemom sercowym? Czy istnieje jakaś granica wieku, po której człowiek nie może już się zakochać?

To cudowna opowieść o dojrzałej miłości. Główną bohaterką powieści jest 54-letnia Renata. Kobieta rozstała się z Markiem 10 lat temu, twierdząc, że ich małżeństwo to była pomyłka. Renata stara się twarda stąpać po ziemi i nie kierować swoich decyzji uczuciami. Niestety, choruje ona na nadciśnienie. Postanawia pojechać do uzdrowiska w Nałęczowie i spróbować podreperować swoje zdrowie.

Już na pierwszym spotkaniu kuracjuszkom nie umknął uwadze Paweł Dobrowolski. Mężczyzna jest niezwykle przystojnym kardiochirurgiem po zawale. Los potrafi być przekorny! Już w pierwszych dniach dał się poznać jako bardzo nieprzyjemny, nadęty człowiek. Paweł stracił żonę, która zmarła na raka. Po jej śmierci jego życie się posypało, a on sam trochę się pogubił. Dobrowolski cechuje się wszystkim tym, co odrzuca Renatę od mężczyzn. Mężczyzna jest ambitny i autorytarny.

Z czasem wszystko zaczyna się zmieniać. Renata zaczyna fascynować się Pawłem. Z początku był to jedynie zachwyt intelektualny- z upływem czasu dochodzi do zauroczenia. Pojawia się pożądanie.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Piękna historia

2019-05-23
Przeurocza opowieść o miłości dwójki starszych ludzi. Czy człowiek nie ma prawa się zakochać jeśli jest samotny? Jakie znaczenie ma wiek? Żaden! Tę piękną historię czyta się z ogromną lekkością i przyjemnością. Bohaterka prezentuje nam cały sens wyjazdów do uzdrowisk. Kto wie! Może któraś z czytelniczek lub czytelników również wyjedzie na wakacyjny turnus do Nałęczowa i pozna swoją miłość życia? Literatura piękna jest taka, że niby powinno się ją przeczytać i czuć się świetnie po zakończeniu, że nie bardzo można wyciągnąć z niej wnioski. W przypadku "Kuracji dla serca" zmusiła mnie do szczerych refleksji na temat życia i miłości w podeszłym wieku. Hej! Każdy zasługuje na miłość

Kuracja dla serca

2019-05-23
Uwielbiam program "Sanatorium miłości", tak od razu skojarzyło mi się z tą książką. Kocham patrzeć, jak dwoje starszych ludzi potrafi pięknie ze sobą rozmawiać i pokochać się. Wiadomo, że człowiek nie robi się coraz młodszy, ani piękniejszy, dlatego uważam, że miłość w podeszłym wieku jest czystsza. Ludzie kochają się za to kim są w środku, a nie zaś za wygląd zewnętrzny. Renata i Paweł to opowieść o wielkiej przewrotności, zarazem urocza i zabawna. Książka idealna na ciepłe wieczory

Trzeba wybrać się do Nałęczowa

2019-05-23
Najpiękniejsza książka jaką w życiu przeczytałam. Miłość jest super. Byłam w Nałęczowie. Poznałam, jak wyglądają tam kuracje dlatego było mi o wiele łatwiej wczuć się w tę historię. Coś tak mi się wydaje, że wybiorę się i w tym roku !

miłość dla wszystkich!

2019-05-23
Zakochałam się w tej powieści. Chłonęłam ją całą duszą i ciałem. Tak właśnie wyobrażam sobie swoje wakacje za kilkadziesiąt lat. Cudowny wyjazdy do sanatorium, spędzanie fajnie czasu. Mam nadzieję, że nie będę starą i narzekającą na wszystko kobietą ;)

Bardzo urocza opowieść

2019-05-23
Jeśli chcecie przeczytać uroczą opowieść o miłości dwóch dojrzałych osób po przejściach to szczerze wam polecam. Wierzę, że każdy na miłość zasługuje. Zależy tylko jak szybko ona do kogo przyjdzie. Warto czekać i nie siedzieć w jednym miejscu. Trzeba czasem wyjść i przymusić swój los do działania.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.