Lato w Pensjonacie pod Bukami - Gąsiorowska Dorota, Rogalska Marzena, Witkiewicz Magdalena, Krawczyk Krawczyk, Milli Dorota, Lis Aga | okładka
Filia

Lato w Pensjonacie pod Bukami Dorota Gąsiorowska, Marzena Rogalska, Magdalena Witkiewicz

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-807-5685-4
EAN: 9788380756854
Liczba stron: 520
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 44,90 zł

44,90 zł 27,47 zł

Oszczędzasz 17,43 zł
-39 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś! Książki za 3,90 zł

Opis

Czy istnieje cudowna moc, która ściąga zagubione dusze do jednego miejsca? Odrestaurowany bieszczadzki „Pensjonat pod Bukami” przyciąga osoby, które potrzebują wsparcia, szukają swojej drogi życiowej, czekają na swój czas, swoje szczęście. Miejsce to daje im ukojenie, pomaga uwierzyć w nowy, dobry początek.

Pensjonat prowadzony jest przez Panią Różę, starszą, atrakcyjną kobietę, która jak co roku przyjmuje młode małżeństwa, skłócone siostry, samotne osoby i dawnych kochanków.

Także w tym roku do pensjonatu przyjeżdżają osoby, które pogubiły się w życiu. Każdy pokój ozdobiony jest cytatem z wierszy Stachury lub z piosenek Starego Dobrego Małżeństwa. Odczytane fragmenty wpłyną na późniejszego mieszkańca danego pokoju. Czy to magia?

Czy teksty te pozwolą bohaterom obrać nowy kierunek działań? Czy tak powinna działać poezja, że pozwala zatrzymać się w miejscu i pomyśleć? Tego lata, jak zwykle, Pani Róża czeka by przyjąć gości, obserwować ich nowe początki i uczestniczyć w tworzeniu pięknych, nowych wspomnień

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Facebook Doroty Gąsiorowskiej

Facebook Marzeny Rogalskiej

Facebook Magdaleny Witkiewicz

”Gra w Kolory” z Marzeną Rogalską

Wywiad z Dorotą Gąsiorowską

Instagram Doroty Gąsiorowskiej

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Brawa dla autorek

2019-04-26
Chciałabym wierzyć, że istnieją takie miejsca jak „Pensjonat pod Bukami". Miejsce, w którym można zacząć wszystko na nowo. Zapomnieć o złych chwilach, poznać coś dobrego. Jestem przeszczęśliwa, że moje dwie ulubione pisarski stworzyły coś wspólnego. Jestem wielką fanka Doroty Gąsiorowskiej i Marzeny Rogalskiej. Czytanie ich książek sprawia, że czuję się lepszym człowiekiem, że życie jest piękne, prawdziwa miłość istnieje.

Pensjonat pod Bukami

2019-04-26
Przeżywałam okropne rozczarowanie, gdy nie mogłam pojawić się na spotkaniu autorskim z Dorotą Gąsiorowską. Uwielbiam tę pisarkę i szczerze marzyłam o książce z autografem. Niestety, życie potoczyło się tak, że nie zdążyłam dojechać. Cudowny pensjonat pod Bukami. Oaza dla zagubionych serc i dusz. Pięknie napisana książka. Czytałam ją na zmianę, raz z szerokim uśmiechem, raz ze łzami w oczach. Nikt tak, jak te autorki nie potrafi grać na naszych emocjach- nas, czytelników.

Świetna

2019-04-26
Miejsce, do którego zawsze można się udać, zawsze, gdy człowiek zwątpi w życie, przeżyje coś paskudnego. Każdy chociaż raz w życiu chciał zacząć wszystko od nowa i zapomnieć o tym co było. Jedna z najlepszych książek jakie miałam okazję przeczytać.

Lato, lato

2019-04-26
Piękna opowieść, która jest prawdziwym życiem. Ludzie często popełniają błędy, których przez lata ponoszą konsekwencje. Wiele osób marzy by móc zacząć wszystko od nowa, czy nie byłoby cudownie wybrać się do takiego pensjonatu by móc zacząć wszystko na nowo?

Cudowna opowieść

2019-04-26
Mam nadzieję, że będzie powstawać więcej książek spod pióra cudownych autorek. „Lato w Pensjonacie pod Bukami" to tytuł idealny. Byłam i wzruszona i szczęśliwa, gdy przechodziłam na kolejne strony. Chciałabym wierzyć, że każdy zasługuje na drugą szanse i może odnaleźć zagubione szczęście.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.