Lot ćmy - Ken Follett | okładka
Albatros

Lot ćmy Ken Follett

Oprawa twarda

Wydanie: piąte

ISBN: 978-83-798-5909-2

EAN: 9788379859092

Liczba stron: 480

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 41,50 zł

Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk

41,50 zł 28,25 zł

Oszczędzasz 13,25 zł
-32 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Kup w pakiecie

Kupuj więcej i oszczędzaj

+
=

86,40 zł 53,25 zł

oszczędzasz: 33,15 zł
-38 %
Do koszyka
+
=

44,49 zł 31,24 zł

oszczędzasz: 13,25 zł
-29 %
Do koszyka
+
=

51,49 zł 38,24 zł

oszczędzasz: 13,25 zł
-25 %
Do koszyka
+
=

86,40 zł 55,19 zł

oszczędzasz: 31,21 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

78,40 zł 50,39 zł

oszczędzasz: 28,01 zł
-35 %
Do koszyka
+
=

81,40 zł 52,19 zł

oszczędzasz: 29,21 zł
-35 %
Do koszyka
+
=

79,40 zł 50,99 zł

oszczędzasz: 28,41 zł
-35 %
Do koszyka

Opis

Czerwiec 1941 roku. Europa ugina się pod faszystowską okupacją, a lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Angielski wywiad rozszyfrowuje zagadkowy sygnał radiowy Luftwaffe, w którym pada nazwa "Freya". Co może oznaczać to słowo? Niemcom nie chodzi przecież o nordycką boginię miłości. Hermia Mount, agentka brytyjskiego MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż Freya to doskonale zakamuflowana niemiecka stacja radarowa na zachodnim wybrzeżu Danii. Ustalenie dokładnej lokalizacji radaru powierza lokalnej siatce szpiegowskiej Nocnych Strażników, z którą współpracuje jej narzeczony, pilot Arne Olufsen, oraz jego brat Harald. Rodzina Olufsenów ma bardzo niebezpiecznego wroga - wysługującego się okupantom policjanta Petera Flemminga, w przeszłości bliskiego przyjaciela Arnego. Gdy członkowie siatki dostają się w ręce policji, zadanie dokończenia misji spada na osiemnastoletniego Haralda i jego dziewczynę Karen. W ucieczce pomoże im stary dwupłatowy samolot Hornet Moth...

Bestsellery znak.com.pl

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.