Lot ćmy - Ken Follett | okładka
Albatros

Lot ćmy Ken Follett

Oprawa twarda
Wydanie: piąte
ISBN: 978-83-798-5909-2
EAN: 9788379859092
Liczba stron: 480
Format: 130x200mm
Cena katalogowa: 41,50 zł
Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk

41,50 zł 29,53 zł

Oszczędzasz 11,97 zł
-29 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Wakacje z książką

Kup w pakiecie

Kupuj więcej i oszczędzaj

+
=

81,49 zł 55,12 zł

oszczędzasz: 26,37 zł
-32 %
Do koszyka
+
=

91,40 zł 59,47 zł

oszczędzasz: 31,93 zł
-34 %
Do koszyka
+
=

79,49 zł 51,48 zł

oszczędzasz: 28,01 zł
-35 %
Do koszyka
+
=

81,49 zł 51,52 zł

oszczędzasz: 29,97 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

86,49 zł 54,27 zł

oszczędzasz: 32,22 zł
-37 %
Do koszyka
+
=

81,49 zł 51,52 zł

oszczędzasz: 29,97 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

86,40 zł 54,23 zł

oszczędzasz: 32,17 zł
-37 %
Do koszyka
+
=

91,49 zł 57,02 zł

oszczędzasz: 34,47 zł
-37 %
Do koszyka
+
=

96,49 zł 62,52 zł

oszczędzasz: 33,97 zł
-35 %
Do koszyka
+
=

44,49 zł 32,52 zł

oszczędzasz: 11,97 zł
-26 %
Do koszyka
+
=

86,40 zł 56,47 zł

oszczędzasz: 29,93 zł
-34 %
Do koszyka
+
=

78,40 zł 51,67 zł

oszczędzasz: 26,73 zł
-34 %
Do koszyka
+
=

81,40 zł 53,47 zł

oszczędzasz: 27,93 zł
-34 %
Do koszyka

Opis

Czerwiec 1941 roku. Europa ugina się pod faszystowską okupacją, a lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Angielski wywiad rozszyfrowuje zagadkowy sygnał radiowy Luftwaffe, w którym pada nazwa "Freya". Co może oznaczać to słowo? Niemcom nie chodzi przecież o nordycką boginię miłości. Hermia Mount, agentka brytyjskiego MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż Freya to doskonale zakamuflowana niemiecka stacja radarowa na zachodnim wybrzeżu Danii. Ustalenie dokładnej lokalizacji radaru powierza lokalnej siatce szpiegowskiej Nocnych Strażników, z którą współpracuje jej narzeczony, pilot Arne Olufsen, oraz jego brat Harald. Rodzina Olufsenów ma bardzo niebezpiecznego wroga - wysługującego się okupantom policjanta Petera Flemminga, w przeszłości bliskiego przyjaciela Arnego. Gdy członkowie siatki dostają się w ręce policji, zadanie dokończenia misji spada na osiemnastoletniego Haralda i jego dziewczynę Karen. W ucieczce pomoże im stary dwupłatowy samolot Hornet Moth...

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.