Lot ćmy - Ken Follett | okładka
Albatros

Lot ćmy Ken Follett

Oprawa twarda
Wydanie: piąte
ISBN: 978-83-798-5909-2
EAN: 9788379859092
Liczba stron: 480
Format: 130x200mm
Cena katalogowa: 41,50 zł
Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk

41,50 zł 29,53 zł

Oszczędzasz 11,97 zł
-29 %
Wyślemy w ciągu 24h

Rabaty sięgające do 80%

Kup w pakiecie

Kupuj więcej i oszczędzaj

+
=

81,49 zł 55,12 zł

oszczędzasz: 26,37 zł
-32 %
Do koszyka
+
=

44,49 zł 32,52 zł

oszczędzasz: 11,97 zł
-26 %
Do koszyka

Opis

Czerwiec 1941 roku. Europa ugina się pod faszystowską okupacją, a lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Angielski wywiad rozszyfrowuje zagadkowy sygnał radiowy Luftwaffe, w którym pada nazwa "Freya". Co może oznaczać to słowo? Niemcom nie chodzi przecież o nordycką boginię miłości. Hermia Mount, agentka brytyjskiego MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż Freya to doskonale zakamuflowana niemiecka stacja radarowa na zachodnim wybrzeżu Danii. Ustalenie dokładnej lokalizacji radaru powierza lokalnej siatce szpiegowskiej Nocnych Strażników, z którą współpracuje jej narzeczony, pilot Arne Olufsen, oraz jego brat Harald. Rodzina Olufsenów ma bardzo niebezpiecznego wroga - wysługującego się okupantom policjanta Petera Flemminga, w przeszłości bliskiego przyjaciela Arnego. Gdy członkowie siatki dostają się w ręce policji, zadanie dokończenia misji spada na osiemnastoletniego Haralda i jego dziewczynę Karen. W ucieczce pomoże im stary dwupłatowy samolot Hornet Moth...

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.