Metro. Trylogia. Wydanie limitowane Exodus -  | okładka
Insignis

Metro. Trylogia. Wydanie limitowane Exodus Dmitry Glukhovsky

Oprawa twarda
EAN: 9788366071698
Liczba stron: 1072
Wydawnictwo: Insignis
Format: 170x249 mm
Cena katalogowa: 89,99 zł
Tłumaczenie: Paweł Podmiotko

89,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Pełna trylogia bestsellerowego „Metro 2033”, „Metro 2034”, i „Metro 2035”, specjalne wydanie z okazji zbliżającej się premiery długo wyczekiwanej gry „Metro Exodus”.

Dmitry Glukhovsky napisał pełen wartkiej akcji thriller SF, który nie pozwoli Ci oderwać się od czytania, aż do końca trylogii. Autor przedstawia obraz świata po końcu świata.

„Metro 2033” wprowadza w czytelnika w świat zagłady. Nieliczni przetrwali, znajdując schronienie w moskiewskim metrze, które jako jedyne było bezpiecznym miejscem. Pomiędzy mrocznymi stacjami, oświetlonymi światłami awaryjnymi ludzie próbują żyć jak dawniej. Ludzie tworzą małe państwa. Prowadzą wojny. Młody mężczyzna, Artem, musi dostać się głównej stacji metra, by ostrzec ludzi przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Czy Artem podoła temu wyzwaniu? Los ocalonych jest w jego rękach.

„Metro 2034” rok po tragedii, mieszkańcy drugiego końca metra muszą stoczyć walkę o przetrwanie z nowymi formami życia. Czy ci, którzy przetrwali zwyciężą? To wszystko zależy od dostaw amunicji. Karawany przewożące zapasy znikają, urywa się łączność. Rozwiązania zagadki podejmuje się Ahmed, niespełniony kronikarz. Towarzyszką wyprawy staje się Sasza, córka wygnanego naczelnika. Czy uda się poznać prawdę na temat przerwanej dostawy amunicji? Czy metro znów będzie bezpiecznym schronieniem?

„Metro 2035” wyczekiwana kontynuacja przygód Artema z pierwszej części cyklu. Metro 2035 jest też książką niezależna, od której czytelnicy mogą rozpocząć przygodę z książkami autora.

Facebook

Wywiad z autorem

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Metro. Trylogia. Wydanie limitowane Exodus

2019-04-17
Nie mogę się doczekać gry. Wszystkie trzy części książki przeczytałem. Są naprawdę świetne. Czyta się je bez przerwy, bardzo trudno się od niej oderwać. Trylogię zakupiłem, ponieważ uwielbiam tę serię. A ta w dodatku bardzo ładnie wygląda. Myślę, że jako prawdziwy fan moim obowiązkiem było zakupienie również specjalnego wydania. W tych książkach jest coś niezwykłego, mimo że mam świadomość, że książki są z gatunku SF wyobrażałem sobie, że taki kataklizm może kiedyś się wydarzyć. Przeżywałem wszystkie poczynania bohaterów i szczerze trzymałem kciuki za powodzenie każdego działania.

Metro

2019-04-17
Mój chłopak namówił mnie do przeczytania „Metro 2033". Byłam prawie pewna, że nie przypadnie mi do gustu. Nie jestem fanką fantasy. A tu kompletne zdziwienie. Przez książkę po prostu płynęłam. Razem z chłopakiem zakupiliśmy trylogię, ponieważ ja muszę przeczytać dwie kolejne części natomiast mój chłopak uznał, że z szacunku do autora takie specjalne wydanie powinno zasilać nasz regał z książkami.

Świetna trylogia

2019-04-17
Co byłoby gdyby to wszystko wydarzyło się naprawdę? Jak ludzie zachowywaliby się uwięzieni pod ziemią? Czy byliby w stanie zacząć życie od nowa? Czy odnaleźliby się tak trudnej sytuacji. Być może i jest to gatunek science fiction i głębsza analiza nie ma sensu, ale ja naprawdę zacząłem się zastanawiać nad tym, jacy ludzie byliby dla siebie głęboko pod ziemią, bez telefonów, bez Internetu, skazani tylko na siebie. Polecam każdemu zakupić trylogię, bo kupując jedną książkę jestem pewny, że będziecie musieli dokupić pozostałe dwie części.

Polecam

2019-04-17
Myślę, że seria „Metro" to top 10 z gatunku Science Fiction. Jeżeli ktoś lubi to obowiązkowo do przeczytania, jeśli nie- warto spróbować i być może się przekonać.

(y)

2019-04-17
Świetny pomysł wydania pakietu mistrzowskiego metra.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.