Miłość i kłamstwa - Cecelia Ahern | okładka
Muza SA

Miłość i kłamstwa Cecelia Ahern

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-05-24

ISBN: 978-83-287-0342-1
EAN: 9788328703421
Tytuł oryginalny: The Marble Collector
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Muza SA
Format: 130x205mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Rok wydania: 2016

34,90 zł 22,69 zł

Produkt niedostępny

Opis

Autorka bestellera "Love, Rosie" powraca z nową powieścią

Zapomniane dzieciństwo. Odkryte na nowo życie.

A jeśli masz tylko jeden jedyny dzień, żeby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś?

Kiedy Sabrina Boggs przypadkiem natrafia na tajemniczą kolekcję, która znajdowała się w posiadaniu jej ojca, odkrywa prawdę tam, gdzie nigdy nie podejrzewała istnienia kłamstwa. Człowiek, przy którym spędziła całe dzieciństwo, nagle staje się kimś zupełnie obcym.

Niespodziewany przełom w monotonnym, rutynowym rozkładzie dnia pozostawia jej tylko jeden dzień na poznanie sekretów mężczyzny, którego rzekomo tak dobrze znała. Dzień, który wydobywa na światło dzienne wspomnienia, historie i ludzi, o istnieniu których nie miała dotąd pojęcia. Dzień, który na zawsze zmieni ją i wszystkich wokół niej.

„Miłość i kłamstwa” to zachęcająca do rozmyślań powieść o tym, w jaki sposób pozornie najzwyklejsze decyzje, które podejmujemy, mogą wywierać nadzwyczaj ważki wpływ na całe nasze życie. I jak czasami wystarczy strumień światła, skierowany na kogoś innego, żebyś w pełni mógł poznać samego siebie.

Zapraszamy na profil autorki na Facebooku

Zobacz, co pisarka udostępnia na swoim Instagramie

Wywiad z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miłość i kłamstwa

2016-07-06
Cecelia Ahern podbiła serca czytelników powieścią „Love, Rosie", w której ukazała skomplikowane losy dwójki przyjaciół mieszkających w Irlandii - Rosie Dunne i Alexa Stewarta. Ja na pierwsze spotkanie z irlandzką pisarką bestsellerów wybrałam „Miłość i kłamstwa".

Wyrwać się z rutyny

2016-05-16
Cecelia Ahern napisała swoją debiutancką powieść, „PS: Kocham Cię", kiedy miała zaledwie dwadzieścia jeden lat. Książka okazała się być jednym z najbardziej popularnych debiutów w 2004 roku. Osiągnęła numer jeden na liście bestsellerów prestiżowego „Sunday Times", prawa do tłumaczeń zostały sprzedane w ponad 50 krajach, a w 2007 roku na podstawie książki nakręcono film z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.

Dzieciństwo. Monotonia. Zmiana

2016-05-11
„Dzieciństwo". Powieści o dzieciństwie, pamięci dzieciństwa i jego wpływie na całe nasze życie jest wiele. Nie ma się czemu dziwić - czy istnieje jakikolwiek inny okres życia, w którym bardziej kształtuje się nasz charakter, moralność, odporność na życiowe niepowodzenia, reakcje na zdarzenia proste i wstrząsające? Nie mówiąc już o freudowskim, kompletnym osadzeniu całkowitej definicji „naszego ja" w najmłodszych latach.

W poszukiwaniu prawdy

2016-05-16
Trudno nie znać Cecylii Ahern, to autorka znana niezwykle. Po książkowym debiucie pod tytułem „Love, Rosie", bramy pisarskiego raju stanęły przed nią otworem. Od tego momentu każda z jej powieści to murowany hit. Do tej pory opublikowano je aż w czterdziestu sześciu krajach, dwie z książek stały się kinowymi adaptacjami. Jak będzie z nową powieścią pod tytułem „Miłość i kłamstwa"? Pewnie tak samo!

Czar wspomnień

2016-05-16
Cecylia Ahern pewnie możecie kojarzyć z jej debiutanckiej powieści pod polskim tytułem „PS Kocham Cię" (zekranizowanej z dużym, hollywoodzkim rozmachem). Dzięki tej książce, która na całym świecie sprzedała się w ponad 24 milionach egzemplarzy, autorka trafiła do największej pisarskiej ligi. Tym razem powraca do nas z powieścią pt. „Miłość i kłamstwa", która ukaże się 18 maja!

Pogodzić się z przeszłością

2016-05-10
Cecilia Ahern to irlandzka pisarka, której debiutancka powieść odbiła się szerokim echem wśród czytelników. Głównie wśród grup czytelniczek, które chętnie sięgają po literaturę kobiecą. Autorka w swojej twórczości skupia się na motywach obyczajowych, romansach, relacjach w związku, ogólnie rzecz ujmując, różnych problemach sercowych. Głównymi bohaterami jej książek są przede wszystkim kobiety. Historie są kierowane do czytelniczek. Czy czytelnik może znaleźć w nich coś ciekawego? Nie wiem, zawsze można spróbować.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.