Miłość po sąsiedzku.
Friend-Zoned. Tom 2 - Belle Aurora | okładka
NieZwykłe

Miłość po sąsiedzku. Friend-Zoned. Tom 2 Belle Aurora

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-788-9959-4
EAN: 9788378899594
Wydawnictwo: NieZwykłe
Format: 140x205 mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 28,91 zł

Produkt niedostępny

Opis

Natalie Kovac i Asher „Duch” Collins spędzili wspólnie namiętną noc, o której żadne z nich nie potrafi zapomnieć.

Mimo to, wciąż trudno im przebywać w swoim towarzystwie. Nie widzą nawet cienia szansy na to, że jeszcze kiedyś dojdą do porozumienia, dlatego każde z nich postanawia pójść własną drogą.

Los bywa jednak bardzo przewrotny. Pomimo postanowień kończą bliżej siebie niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy przyjaźń będzie jedyną relacją jaka połączy tą dwójkę?

Oficjalna strona autorki na Facebooku

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Po prostu petarda!

2019-05-08
Swoją przygodę z tą Autorką zaczęłam właśnie przy okazji jej poprzedniej książki z tej serii - Friend Zoned. Bardzo przypadł mi do gustu styl pisania Autorki, a także kreacje bohaterów jakich stworzyła. Każdy z nich skradł moje serce na swój własny sposób.

Między innymi poprzez to przywiązanie do bohaterów odetchnęłam z ulgą, gdy okazało się, że w nowej części Autorka przedstawia czytelnikom dalsze losy Nikolaia i Valentiny. Nie zapomniała o nich, wszystko jest bardzo spójne dzięki czemu książkę czyta się naprawdę bardzo przyjemnie. Mimo wątku przemocy, jaki pojawia się w tej części, nadal możemy przy tej pozycji się odprężyć.

Książka oprócz wątków komediowych, dramatycznych zawiera w sobie też kilka fragmentów wzruszających. Asher totalnie skradł moje serce! Ktoś z taką historią, z takim bagażem doświadczeń całkowicie oddał się miłości. Coś pięknego.
Warto również wspomnieć o Nat, której daleko do nudnych jak flaki z olejem bohaterek książek romantycznych. Nat jest bystrą dziewczyną, której nie brak charakteru.

No i to zakończenie... coś niesamowitego!

Serdecznie polecam! :)

2019-05-08
Miłość po sąsiedzku zdecydowanie skradła moje serce :) Pełno tu zabawnych dialogów, humoru, a także bohaterów, którzy umili mi kilka wieczorów. Nie jest to może książka zaskakująca, nowatorska, jednak jest napisana w tak przyjemny sposób, że zdecydowanie mogę ją polecić!

Lubię to!

2019-05-08
Czytałam poprzednią część i spodziewałam się kolejnej fajnej, lekkiej komedii. Mocno się zaskoczyłam kiedy czytając kolejne strony książki dowiadywaliśmy się o coraz mroczniejszych sekretach dwójki głównych bohaterów. Jednak przez to książka zyskała w moich oczach. Nie była to kolejna pozycja, która powtarza utarty schemat, który dobrze się sprzedaje. Oczywiście po części tak było, ale autorka wprowadziła wątek poważny, z którym na pewno część kobiet może się utożsamiać. Wątek ten z pewnością wzbogaca całą książkę czyniąc ją niebanalną. Mimo ukrytego, poważnego przesłania książka nie traci swojego uroku. Nadal można się przy niej pośmiać i pomarzyć o idealnej miłości.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.