Mój drugi brzeg - Janusz Muzyczyszyn | okładka
WasPos

Mój drugi brzeg Janusz Muzyczyszyn

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-07-23

EAN: 9788366070899
Liczba stron: 226
Wydawnictwo: WasPos
Format: 14.5x20.5 cm
Cena katalogowa: 33,90 zł

33,90 zł 24,56 zł

Oszczędzasz 9,34 zł
-28 %
Zamówienie wyślemy 2020-08-17

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

Głównym bohaterem powieści jest osiemdziesięcioletni Jan Marczak, który po nieszczęśliwym wypadku trafia do szpitala, a prosto stamtąd do domu opieki. To trudne i przykre doświadczenie jest dla mężczyzny niejako szansą na przemyślenie swojego dotychczasowego życia. Po raz kolejny przeżywa różne wydarzenia, wspomina relacje z kobietami zarówno te wspaniałe, jak i te trudne. Martwi się również o swojego syna, który będzie musiał poukładać swoje dorosłe życie. Wspomnienia razem z nieubłaganie płynącym czasem teraźniejszym tworzą poruszającą podróż przez samotność, tęsknotę, ale też witalność, nadzieję i humor.

Czy Jan potrafi wybaczyć sobie i innym? Czy potrafi zaleczyć stare rany serca? Jak odnajdzie się w domu opieki? Czym okaże się jego drugi brzeg?

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

poruszająca opowieść

2019-09-23
Poruszająca powieść obyczajowa. Debiut Janusza Muzyczyszyna opowiada historię mężczyzny, który po wypadku trafia do szpitala, a następnie do domu opieki. Żegna się ze swoim życiem, analizuje dotychczasowe i uświadamia sobie jak kruche jest życie i jak ważne są relacje z drugim człowiekiem. Książka, która zmusza do refleksji.

Mój drugi brzeg

2019-09-23
Życie człowieka wywraca się do góry nogami w jednym momencie. Zaczynamy inaczej patrzeć na świat, doceniać to co mamy, analizować przeszłość. O tym właśnie jest "Mój drugi brzeg". Ukazuje świat, który może nie być znany przeciętnemu, zdrowemu człowiekowi, który nie ma nikogo w domu opieki. Warto przeczytać, żeby może nie być aż tak mocno zszokowanym jak główny bohater.

przemijanie

2019-09-23
"Mój drugi brzeg" to świetna książka. Bardzo udany debiut literacki pana Janusza Muzyczyszyna. Książka wciąga od pierwszej strony, zmusza do refleksji. Przedstawia w bardzo spokojnym rytmie opowieść o przemijaniu życia, podsumowaniu, pogodzeniu się z niektórymi sprawami, a przede wszystkim o przemianie jaka następuje w głównym bohaterze Janie Marczaku.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.