Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji Siedem kroków innowacyjnej sprzedaży według Systemu Sandlera - Sandler David H. | okładka
Nieoczywiste

Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji Siedem kroków innowacyjnej sprzedaży według Systemu Sandlera Sandler David H.

Oprawa twarda
ISBN: 978-83-633-9108-9
EAN: 9788363391089
Tytuł oryginalny: You Can’t Teach a Kid to Ride a Bike at a Seminar
Liczba stron: 208
Format: 17.2x24.7
Cena katalogowa: 69,00 zł
Tłumaczenie: Joanna Polachowska

69,00 zł 58,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Tradycyjne techniki sprzedaży, które są obecnie obowiązującym standardem w pracy sprzedawców, z reguły nie sprawdzają się w praktyce. Większość klientów doskonale zna te metody i wie, co powie sprzedawca, zanim rozpocznie się jego prezentacja. To z kolei sprawia, że jest im tak łatwo przejąć kontrolę podczas rozmowy handlowej.

Książka przedstawia zasady Systemu Sprzedaży Sandlera, który zrywa z tradycyjnymi metodami sprzedaży, opartymi o przewidywalne prezentacje produktowe. Autor zapoznaje Czytelnika z innowacyjnymi sposobami budowania relacji handlowych z klientami oraz niestandardowymi taktykami, m.in. prowokacyjną strategią „negatywnego odwracania”.
W trakcie lektury Czytelnik dowie się m.in. jak:
– planować relacje z klientami,
– odpowiednio klasyfikować potencjalnych klientów,
– zapobiegać przejęciu kontroli przez klienta podczas rozmowy sprzedażowej,
– reagować na niewygodne pytania,
– pomagać klientom, ale jednocześnie nie stawać się ich bezpłatnym konsultantem.

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą i chcą osiągnąć sukces zawodowy – zarówno do osób początkujących, dla których będzie doskonałym przewodnikiem po świecie sprzedaży, jak i do doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy pragną odświeżyć swoje spojrzenie na proces sprzedaży i przełamać rutynę.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.