Ostateczność 6 - White Steve, Gannon Charles | okładka
Rebis

Ostateczność 6 Steve White, Charles Gannon

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-04-08

ISBN: 978-83-781-8524-6
EAN: 9788378185246
Tytuł oryginalny: EXTREMIS
Liczba stron: 816
Wydawnictwo: Rebis
Format: 128x197mm
Cena katalogowa: 49,90 zł
Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki

49,90 zł 31,98 zł

Produkt niedostępny

Opis

Szósty tom cyklu „Starfire”, stworzonego przez Davida Webera i Steve’a White’a, kontynuacja wydarzeń opisanych w powieści „Exodus”. Członkowie planetarnego sojuszu żyją w zgodzie i harmonii... aż do przybycia floty okrętów większych od miast, uciekających z utraconej ojczystej planety. Arduanie podróżowali wieki, by znaleźć planetę, która będzie ich nowym domem. Obecność ludzi, których nie uznają za w pełni rozumne istoty, to dla nich tylko drobna niedogodność. Wierząc, że po śmierci przejdą reinkarnację, nie wahają się atakować z samobójczą furią. Poznawszy sekrety ludzkiej techniki zamierzają podbić cały zamieszkany rejon Galaktyki. Powstrzymać ich może tylko ponowne przymierze ludzi i innych istot...
Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego jest współtwórcą.
Charles Gannon jest profesorem wydziału literatury amerykańskiej St. Bonaventure University, publikował w czołowym magazynie science fiction „Analog”.
„Jak zwykle White zapewnia szybkie tempo akcji”.
„Publishers Weekly”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.