Pompon w rodzinie Fisiów - Joanna Olech  | okładka
Znak emotikon

Pompon w rodzinie Fisiów Joanna Olech

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2007-05-08

ISBN: 978-83-240-0831-5
EAN: 9788324008315
Ilustracje: Joanna Olech
Opracowanie graficzne: Kuba Sowiński
Wydawnictwo: Znak emotikon
Cena katalogowa: 25,00 zł

25,00 zł 16,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

"Pompon w rodzinie Fisiów" to bardzo niebanalna historia pewnego smoka

Pompon, czyli właśnie ten smok, pojawił się w rodzinie państwa Fisiów przez odpływ umywalki i już u nich pozostał. Szybko rósł i rozwijał się intelektualnie, by stać się wygadanym, bezczelnym smokiem o bardzo twórczych, czasem niebezpiecznych pomysłach, które wcielał w życie. Miał dwoje oddanych opiekunów – dzieci państwa Fisiów – Malwinę i Gniewosza, którzy pewnego dnia zabrali go nawet na zieloną szkołę. 

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku 6–10 lat, napisana z wielkim poczuciem humoru, jest też zbiorem świetnych obserwacji życia rodzinnego i satyrą na dzisiejszą rzeczywistość. Joanna Olech jest także autorką ilustracji.


 Zapraszamy na wyjątkową stronę: http://pompon.bloog.pl, czyli blog Pompona z rodziny Fisiów!

Zapraszamy na wyjątkową stronę smoka Pompona

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Książka dla dzieci, dorosłych i... smoków!

2015-03-05
„Pompon w rodzinie Fisiów" to jedna z kilku książek Joanny Olech należących do serii „Przygody Pompona". Fakt iż dawno skończyłam już szkołę podstawową, a nawet wszystkie inne szkoły w ofercie edukacyjnej, spowodował, że nie byłam do końca przekonana, czy obecnie czytanie tego typu lektur, przeznaczonych dla nieco jednak odmiennej grupy wiekowej, to świetny pomysł. Miałam jednak ochotę na coś luźnego i zabawnego, a za czasów młodocianych wielbiłam się w humorze wspaniałej i barwnej opowieści o Dynastii Miziołków właśnie autorstwa Joanny Olech.

Smok na pochmurny dzień

2009-10-02
Pompon w rodzinie Fisiów autorstwa Joanny Olech opowiada o przygodach małego smoka zaadoptowanego przez przeciętną rodzinę. Opowieść jest pisana z humorem, nie można się przy niej nudzić. Jest idealną lekturą na rozbawienie w pochmuny, deszczowy dzień. Naucza nas, że nie należy nikogo traktować gorzej, jeśli jest inny, bo wszyscy jesteśmy równi.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.