Pozwól jej odejść - Dawn Barker | okładka
Prószyński Media

Pozwól jej odejść Dawn Barker

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-04-18

ISBN: 978-83-806-9310-4
EAN: 9788380693104
Tytuł oryginalny: Let her go
Liczba stron: 440
Wydawnictwo: Prószyński Media
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 36,00 zł
Rok wydania: 2016

36,00 zł 19,47 zł

Produkt niedostępny

Opis

Porywająca, pełna emocji opowieść o więzach rodzinnych, groźnych tajemnicach i krętych ścieżkach miłości

Do czego byłabyś w stanie się posunąć, żeby mieć rodzinę?
Czy są takie tajemnice, których nie wolno zdradzić najbliższym?


Zoe McAllister, zagubiona i zrozpaczona młoda kobieta, w środku zimy płynie promem na wyspę Rottnest. Tuli do piersi małe dziecko, umierając ze strachu, że odszuka ją tam jej mąż albo że jej siostra da znać na policję.
Wiele lat później, na tej samej wyspie, młoda dziewczyna imieniem Louise zostaje znaleziona w zaroślach, nieprzytomna i całkiem sama. Helikopter pogotowia ratunkowego zabiera ją na stały ląd. Po wyjściu ze szpitala Louise wraca do domu, gdzie przypadkowo podsłuchuje rodziców rozmawiających o jej przeszłości i o decyzjach, które podjęli. Ich sekrety, które stopniowo wychodzą na jaw, zaszkodzą niejednej rodzinie, a życie Louise zmieni się na zawsze.
„Pozwól jej odejść” łączy w sobie elementy literatury sensacyjnej i obyczajowej, a czytelnik jeszcze długo po lekturze zadaje sobie pytanie: co ja bym zrobił w takiej sytuacji?

Dawn Barker to specjalistka od tajników kobiecej duszy, a jej powieść przesycona jest emocjami, które zaprzątają uwagę czytelnika aż do ostatniej strony.

„The West Australian”Tajemnicza i wciągająca fabuła stawia pytania o cenę macierzyństwa i kwestie etyczne z nim związane. Autorka wkracza w cień otaczający domowe ognisko, a czytelnik jeszcze długo po lekturze nie może pozbyć się wątpliwości co do własnych zasad moralnych.

„Scoop”Zapada w pamięć na długo (…) Mocna analiza macierzyństwa oraz życia pełnego tajemnic i kłamstw.

„WHO”Odwołując się do swojego doświadczenia z zakresu psychologii, Dawn Barker napisała fascynującą opowieść o złożoności relacji międzyludzkich i zawiłych problemach dotyczących zdrowia psychicznego.

„Good Reading”Powieść porywająca, wciąga już od pierwszej strony (…) Nie można się od niej oderwać.

„Australian Independent Booksellers”Doktor Dawn Barker jest psychiatrą dziecięcym. Wychowała się w Szkocji, studiowała medycynę na uniwersytecie w Aberdeen. W 2001 roku przeprowadziła się do Australii, ukończyła specjalizację z zakresu psychiatrii i zaczęła pisać. Mieszka w Perth w Australii Zachodniej z mężem i trójką małych dzieci. „Pozwól jej odejść” to jej druga powieść.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kim jest twoja matka? Co oznacza słowo „matka"?

2016-04-18
Dawn Barker to pisarka, która dość niedawno miała swój debiut. Jej pierwsza książka nosiła tytuł „Pęknięte odbicie". Powieść została bardzo dobrze przyjęta przez czytelników na całym świecie. Historia była pełna skrajnych emocji, uczuć. Pisarka bardzo dobrze zagrała na uczuciach czytelników, sprawiając, że z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów. Jej kolejna książka nosi tytuł „Pozwól jej odejść". Czy ta książka jest w stanie dorównać wcześniejszej? Sądzę, że tak.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.