Przy mnie będziesz bezpieczna - Amy Hatvany | okładka
Świat Książki

Przy mnie będziesz bezpieczna Amy Hatvany

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-794-3928-7
EAN: 9788379439287
Tytuł oryginalny: Safe with Me
Liczba stron: 352
Format: 135x215mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Magdalena Słysz

34,90 zł 30,11 zł

Produkt niedostępny

Opis

Wzruszający portret dwóch matek, które połączyła tragedia
Nieszczęśliwy wypadek kładzie kres dotychczasowemu życiu Hannah Scott. W rok po podpisaniu dokumentów o przekazaniu organów córki do przeszczepu kobieta wciąż bardzo cierpi. Wtedy poznaje rodzinę Bellów. Ich piętnastoletnia córka Maddie żyje tylko dlatego, że Emily umarła. Zafascynowana tą kruchą więzią, bojąc się ujawnić, kim jest naprawdę, Hannah nawiązuje niespodziewaną przyjaźń z matką dziewczynki, Olivią.
Państwo Bell mają jednak własne problemy. Olivia, jeszcze niedawno gotowa opuścić bogatego, ale despotycznego męża, czuje się z nim związana po przeszczepie, który uratował życie ich córki. Tymczasem Maddie, zmęczona ograniczeniami, jakie narzuca jej słaby stan zdrowia i lęk przed coraz częstszymi wybuchami gniewu ojca, regularnie ucieka w świat, gdzie może być tym, kim chce: świat internetu.
Mistrzowsko poprowadzona narracja i sugestywnie zarysowane postaci bohaterów, którzy muszą stawić czoło prawdzie, to główne atuty tej trzymającej w napięciu lektury.
„Wzruszająca nowa powieść Amy Hatvany plasuje ją w doborowym towarzystwie takich pisarek jak Jodi Picoult”.
Alison Winn Scotch
Amy Hatvany jest autorką kilku bestsellerowych powieści, z których w Polsce ukazał się do tej pory Ogród wspomnień. Mieszka z rodziną w Seattle. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie: amyhatvany.com.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.