Slammed - Colleen Hoover | okładka
Ya!

Slammed Colleen Hoover

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-280-4856-0
EAN: 9788328048560
Liczba stron: 282
Format: 13.4x20.0
Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 22,53 zł

Produkt niedostępny

Opis

Bestsellerowa trylogia Colleen Hoover
Przepiękne i ciepłe opowieści o miłosnych perypetiach Layken Cohen i Willa Coopera. Oboje wcześnie stracili rodziców i teraz muszą poradzić sobie wychowaniem rodzeństwa. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni, jednak los postawi przed nimi wiele trudnych sytuacji i wiele trudnych wyborów. Czy wreszcie uda im się być razem bez żadnych przeszkód i bez bolesnych tajemnic?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Slammed

2019-01-26
Osiemnastoletnia Layken przeprowadza się, po tragicznym wydarzeniu, jakie spotkało jej rodzinę. Kilka miesięcy temu jej ojciec niespodziewanie zmarł i dziewczyna do tej pory nie może się z tym pogodzić. W Teksasie ma rozpocząc całkiej nowe życie, ale i tutaj spadną na nią druzgocące wieści. Czy dziewczyna udzwignie ciężar, jaki spocznie na jej barkach? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej to przetrwać? „Slamed" to piękna historia o sile miłości i nieprzewidywalności życia. Ale musimy pamięc, że cokolwiek się nie zdarzy, to musimy iść przez życie z podniesioną głową i czerpać z niego garściami. Colleen Hoover ma lekki i przystępne pióro, więc czyta się bardzo dobrze i przyjemnie. Historia wciąga niemalże od początku i wraz z rozwojem wypadków wzbudza coraz więcej emocji. Bohaterowie sprawiają wrażenie realnych, posiadają zarówno wady, jak i zalety. Niejedna dziewczyna mogłaby się utożsamić z Layken. To przyjemna, ale i też dość trudna historia.
BooksFantazja

 

Wyjątkowa historia miłosna

2019-01-25
Layken nie może się pogodzić z przeprowadzką do Michigan, wciąż przeżywa śmierć taty, ale stara się być silna dla mamy i brata. Musiała porzucić swoje życie, zwyczaje i przyjaciół. Jej nastawienie do Michigan zmienia się w momencie, gdy dojeżdżają do nowego domu i poznaje swojego sąsiada - Willa. Ich spotkanie można spokojnie nazwać spotkaniem bratnich dusz, od pierwszego spojrzenia wiedzą, że coś ich do siebie ciągnie i nie potrafią tego zignorować. Jednak ich życie nie jest usłane różami i raz za razem zrzuca im pod nogi przeszkody. Ich uczucie zostaje wystawione na wiele prób...

Ta historia jest naprawdę dobra. Layken i Will to para, której chce się kibicować, trzymamy za nich kciuki, z nimi przeżywamy wzloty i upadki, chociaż tych drugich jest zdecydowanie więcej. Colleen Hoover włożyła w tę książkę ogrom emocji, choć początek wydaje się błahy i pośpieszny, to później autorka udowodniła, że był to celowy zabieg. Ta historia ma piękny i ważny przekaz, bohaterowie wspierają się w najtrudniejszych momentach w życiu.

Bardzo lubię twórczość Colleen Hoover, jej lekkie pióro, równowagę, jaką zachowuje pomiędzy opisami a dialogami, bohaterów, których tworzy, ale przede wszystkim historie, które opowiada w swoich książkach.Historia opowiedziana w tej książce jest bardzo realna, to co spotkało Willa a później Layken i jej brata jest bolesne, jednak bohaterowie dzięki wsparciu radzą sobie z tym i próbują żyć dalej. Layken i Will to bardzo pozytywni bohaterowie, mają swoje wady, jednak łatwo ich polubić pomimo tych wad i irytujących zachowań. Postaci drugoplanowe także są ciekawe a co najważniejsze, każda z nich ma ważną rolę do odegrania w tej historii.

Slammed to wyjątkowa historia o rodzinie, przyjaźni i miłości. Colleen Hoover stworzyła książkę, której nie sposób nie lubić, bohaterów, których kochamy, bez względu na ich wady i zakończenie, które sprawia, że musimy sięgnąć po kolejny tom. Gorąco polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.