Szkoła wdzięku Madame Chic - Jennifer L. Scott | okładka
Wydawnictwo Literackie

Szkoła wdzięku Madame Chic Jennifer L. Scott

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-09

ISBN: 978-83-08-06171-8
EAN: 9788308061718
Tytuł oryginalny: Polish Your Poise with Madame Chic
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Format: 123x197mm
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Agnieszka Kuc
Rok wydania: 2016

32,90 zł 24,31 zł

Oszczędzasz 8,59 zł
-26 %
Zamówienie wyślemy 2021-04-19 Książki za 3,90 zł

Opis

Nowe lekcje od Madame Chic

Bestseller dziennika „The New York Times”


W japonkach do teatru? W naszym zwariowanym, pędzącym z zawrotną prędkością świecie zbyt wiele rzeczy uchodzi na sucho, a przecież elegancja i dobre maniery to rzecz ponadczasowa i warto je kultywować. Madame Chic, paryska mentorka Jennifer, była nie tylko wyrocznią stylu, ale i ucieleśnieniem wytworności w kontaktach z innymi osobami. Emanował z niej kojący spokój, a opanowanie i takt stanowiły jej najsilniejszą broń w trudnych chwilach.

Biorąc ją za wzór, amerykańska autorka udowadnia, że odpowiednio dobrany strój, właściwa postawa, uprzejmość, gościnność czy elokwencja współtworzą wdzięk osobisty i bardziej niż markowe ubrania czy kosztowna biżuteria budują nasz obraz w oczach innych ludzi. Ten uroczy, napisany z humorem i ujmującym wdziękiem poradnik stanowi niewyczerpane źródło porad i inspiracji na każdą okazję.

Sięgnęły po nie czytelniczki z 14 krajów, m.in. z USA, Wielkiej Brytanii, Rosji, Australii, Chin i Japonii. Teraz czas na Polki!

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Być damą z Madame Chic. Część trzecia

2016-08-16
Sądzę, że każda z nas wielokrotnie myślała, albo próbowała zachowywać się z klasą, jak prawdziwa dama. Jednak czy w dzisiejszym świecie jest to jeszcze możliwe? Kobiety pracują zawodowo, uczą się, sprzątają, gotują, wychowują dzieci, uprawiają sport, wychodzą na imprezy, spotykają się z przyjaciółmi. Czy jest jeszcze czas na bycie damą?

Jak być kobietą z klasą w każdej sytuacji?

2016-08-16
Od pewnego czasu możemy zaobserwować nową modę na czytanie książek dotyczących ubierania się, odpowiedniego zachowania, mówienia i tak dalej. W księgarniach zalegają dziesiątki książek poruszających różne zagadnienia dotyczące stylu życiu. Pisane są przez blogerki oraz blogerów, jak i przez specjalistów, kreatorów mody, trenerów.

Co by o tobie powiedziała Madame Chic?

2016-06-14
Jennifer L. Scott popularność zawdzięcza swojej stronie internetowej „The Daily Connoisseu". Autorka zamieszcza na blogu różne porady, artykuły dotyczące mody, życia, gotowania. Ogólnie wszystkiego, co związane jest z przestrzenią, która nas otacza. Na podstawie swoich doświadczeń i wiedzy próbuje ukazać sposób życia, który sprawi, że będziemy czuć się szczęśliwsi.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.