Ta chwila - Guillaume Musso | okładka
Albatros

Ta chwila Guillaume Musso

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2016-08-04

ISBN: 978-83-7985-758-6

EAN: 9788379857586

Tytuł oryginalny: L'INSTANT PRESENT

Liczba stron: 320

Wydawnictwo: Albatros

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 33,00 zł

Rok wydania: 2016

33,00 zł 24,45 zł


Opis

Nowa powieść najpopularniejszego współczesnego francuskiego pisarza!

PRZYPRAWIAJĄCY O ZAWRÓT GŁOWY PSYCHOLOGICZNY THRILLER Z ZASKAKUJĄCYM ZAKOŃCZENIEM!


Lisa marzy o tym, by zostać aktorką. Żeby opłacić zajęcia w szkole teatralnej, pracuje w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje Arthura Costello, młodego lekarza-ratownika. Od razu coś między nimi iskrzy. Żeby go oczarować, Lisa jest gotowa na wszystko. W mieście-labiryncie, które nie daje ani chwili wytchnienia, Lisa jest w stanie podjąć każde ryzyko. Ale Arthur nie jest taki, jak inni. Już wkrótce ujawni Lisie przerażającą prawdę, która sprawia, że nie może odwzajemnić jej uczucia: "To, co się ze mną dzieje jest niewyobrażalne, a jednak jest jak najbardziej realne... ".
W Nowym Jorku, mieście pełnym niespodzianek, Arthur i Lisa wspólnie będą unikać pułapek, które zastawia na nich nieubłagany przeciwnik, jakim jest czas.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ta chwila w Nowym Jorku

2016-07-19
Gdy pierwszy raz usłyszałam o hobby, polegającym na wyszukiwaniu pisarzy, którzy otrzymali jakieś ciekawe wyróżnienie i czytaniu ich pozycji, byłam zdziwiona i zaintrygowana. W końcu nie powinno być chyba takim trudnym wygranie konkursu na najlepszą powieść z akcją w lesie, czy też najbardziej łzawą opowieścią ze słowem „muszla" w tytule lub chociażby „książką, w której pojawia się nietoperz".

Czas Nowego Jorku

2016-07-19
Kolejny typowy schemat: młoda dziewczyna marząca o zawrotnej karierze, pragnąca spełniać się jako aktorka, wyjeżdża do wielkiego miasta i pracuje w barze, by opłacić wymarzone studia. Czy kolejna książka poświęcona wielkiemu „american dream", może wciąż być interesująca? Przyjrzyjmy się powieści „Ta chwila".

Mroczne sekrety Nowego Jorku

2016-07-05
Guillaume Musso jest francuskim powieściopisarzem. Wydaje mi się, że obecnie jest najsławniejszym pisarzem pochodzenia francuskiego. Jednocześnie jest też pisarzem rozpoznawalnym w innych krajach. Jego książki sprzedały się w nakładzie dwudziestu milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na niemal trzydzieści sześć języków. To olbrzymi sukces, którego wielu innych pisarzy może mu pozazdrościć.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.