Wiedźmin. Tom 1-8. Pakiet - Andrzej Sapkowski | okładka
SuperNowa

Wiedźmin. Tom 1-8. Pakiet Andrzej Sapkowski

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2014-12-15

ISBN: 978-83-757-8071-0
EAN: 9788375780710
Liczba stron: 3310
Format: 200x210mm
Cena katalogowa: 499,00 zł

499,00 zł 400,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Saga o Wiedźminie - mistrzu miecza i fachowcu czarostwa strzegącym moralnej i biologicznej równowagi w czarownym świecie fantasy.

W pakiecie:
Wiedźmin: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Sezon burz, Krew elfów, Chrzest ognia, Czas pogardy, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.
Wszystkie tomy w twardych oprawach, z autografem autora na grzbiecie kompletu.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wiedźmin, a sprawa polska

2019-02-05
Całą serię omijałem szerokim łukiem. I to dobre parę lat. Bo... za duże zamieszanie wokół autora, bo krytyka całości i fragmentów, bo nieoryginalne, bo chwilami oskarżenia o plagiat, bo pisanie dla pieniędzy, bo kariera na fali popularności gatunku itp. itd.

A kiedy wszystko ucichło, to zdecydowałem się od razu na całość. Najpierw opowiadania, potem wszystkie części serii. I co?

No i jest świetnie!
Zabawa schematami, morze dygresji, non stop skojarzenia z życiem, z teraźniejszością, z literaturą uświęconych klasyków, z relacjami damsko-męskimi. Z jednej strony znane, z drugiej - zupełnie niespodziewane. Chwilami refleksyjnie, często rubasznie - za to zawsze baaardzo po polsku.

No a sam Wiedźmin. Przecież to facet idealny - wykształcony, inteligentny, życiowo doświadczony. Kiedy trzeba kumpel, przyjaciel, odpowiedzialny opiekun. W razie potrzeby niezrównany wojownik i
kochanek - mistrz.

Świetnie się bawiłem, super odpoczywałem, chwilami - za treścią książki - myślałem o zupełnie dzisiejszych (ważnych) sprawach.

https://cyganblog.wordpress.com/2015/12/13/wiedzmin-a-sprawa-polska/

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.