Witajcie w Puppet Show - M.W. Craven | okładka
Filia

Witajcie w Puppet Show M.W. Craven

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

ISBN: 978-83-807-5713-4
EAN: 9788380757134
Liczba stron: 440
Wydawnictwo: Filia
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

39,90 zł 24,43 zł

Oszczędzasz 15,47 zł
-39 %
Zamówienie wyślemy 2020-09-21

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

W północnej części Anglii grasuje morderca palący ludzi żywcem. Policja nie ma żadnego tropu i jest w beznadziejnej sytuacji, ponieważ sprawca nie zostawia żadnych śladów.

Na spalonych szczątkach trzeciej ofiary udaje się policji odkryć wyryte imię - ,,Poe''. Zdegradowany detektyw - Washington Poe - zostaje przywrócony do służby i wraz z genialną, wyalienowaną analityczką musi rozwiązać sprawę seryjnego zabójcy. Morderca ma swój plan i z nieznanych przyczyn to detektyw jest jego częścią. Zaczynają pojawiać się kolejne ciała, a Poe zdaje sobie sprawę, że coraz bardziej oddala się od rozwiązania sprawy. Dopiero po szokującym finale dowiaduje się, że są daleko gorsze rzeczy niż palenie ofiar żywcem.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Oficjalny profil autora

Instagram autora

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jestem pod ogromnym wrażeniem

2019-06-17
Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu na fabułę, autor ma niesamowitą wyobraźnię! Książka mocno trzyma w napięciu, aż bałam się odłożyć ją na chwilę. Czyta się szybko i z wielkim zainteresowaniem, bo całe śledztwo bardzo porywa czytelnika. Polecam!

Fani kryminałów na pewno nie będą rozczarowani!

2019-06-17
Kupiłam ją bez większych oczekiwań, ale muszę przyznać, że to jeden z lepszych kryminałów jakie czytałam! Nie da się przewidzieć co wydarzy się dalej, bo fabuła wykreowana jest w niebanalny sposób. Bardzo polubiłam również głównych bohaterów, szczególnie muszę pochwalić świetne dialogi. Fani kryminałów na pewno nie będą rozczarowani!

przerażająco dobra!

2019-06-17
Przerażająca historia i do tego przerażająco dobra! Zwłaszcza zakończenie, które zupełnie mnie zaskoczyło. Od kiedy tylko skończyłem czytać, polecam wszystkim kogo znam.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.