Wołanie kukułki - Robert Galbraith  (pseud. J.K. Rowling)  | okładka
Wydawnictwo Dolnośląskie

Wołanie kukułki Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling)

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-271-5073-8

Tytuł oryginalny: The Cuckoo’s Calling

Liczba stron: 452

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Format: 13.5x20.5cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Anna Gralak

39,90 zł 26,74 zł


Opis

Wciągająca, elegancka intryga zanurzona w atmosferze Londynu

Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod oknem balkonu jej londyńskiej rezydencji. Policja stwierdza samobójstwo, ale brat celebrytki w to nie wierzy, dlatego zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a.
Strike jest weteranem wojennym, podczas służby w Afganistanie ucierpiał i fizycznie i psychicznie. Ma kłopoty finansowe i właśnie rozstał się z kobietą swojego życia. Sprawa Luli jest dla niego szansą na odbicie się od dna, ale im bardziej detektyw wikła się w skomplikowany świat wyższych sfer, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo.
Wciągająca, elegancka intryga zanurzona w atmosferze Londynu - od spokojnych uliczek Mayfair, przez ciasne bary East Endu, aż po zgiełk Soho - sprawia, że Wołanie kukułki jest nadzwyczajną książką. To pierwsza powieść z Cormoranem Strikem napisana przez J.K. Rowling pod pseudonimem "Robert Galbraith"

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

„Wołanie kukułki", Robert Galbraith

2015-12-28 Książka „Wołanie kukułki" jest pierwszą częścią kryminalnego cyklu „Cormoran Strike". Do tej pory ukazały się również część druga i trzecia, „Jedwabnik" oraz „Żniwa zła". Autor historii Robert Galbraith to pseudonim dobrze znanej na całym świecie pisarki, J.K. Rowling, czyli twórczyni przygód czarodzieja, Harrego Pottera.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.