Zawsze szykowna. Sekrety ponadczasowego stylu, urody i seksapilu Francuzek - Tish Jett | okładka
Filo

Zawsze szykowna. Sekrety ponadczasowego stylu, urody i seksapilu Francuzek Tish Jett

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-06-10

ISBN: 978-83-629-0313-9
EAN: 9788362903139
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Filo
Format: 135x205mm
Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 26,15 zł

Oszczędzasz 8,84 zł
-25 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

Jak być powabną, tajemniczą i uwodzicielską niezależnie od wieku?

Książka Tish Jett „Zawsze szybkowna”to świetny przepis na to, jak być zawsze młodą – niezależnie od wieku! Jak żyć szykownie, z wdziękiem, a przede wszystkim tak, by nie przejmować się wiekiem. Autorka zwraca uwagę na główne składowe pięknego życia czyli: styl, prostotę, inteligencję i szczodrość!
Autorka zabiera czytelników w niesamowitą podróż, która pozwoli na odkrycie francuskiego ideału kobiety zadbanej, zawsze szykownej i eleganckiej. Tish Jett odkrywa przed czytelnikami sekrety garderoby, diety, a także rytuałów Francuzek. Doświadczenia, które opisuje w książce jej samej pozwoliły poczuć się lepiej w swojej skórze!

Profil Autorki w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Spotkanie z Autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zawsze szykowna

2019-08-30
Zawsze szykownie to przewodnik po modzie, urodzie, który pozwala zmieniać życie kobietom w każdym wieku. Miałam przyjemność otrzymać tą książkę jako prezent na urodziny i muszę przyznać, że odkąd przeczytałam książkę traktuje ją trochę tak, jak skarb. Okładka też urzeka, ale najważniejsze jest to, co w środku! Autorka od jakiegoś czasu mieszka w Paryżu i obserwuje kobiety, Paryżanki, jednocześnie przekazując i nam, za pomocą książki te wszystkie mądrości. Francuskie kobiety przyjęły pod wpływem reżimu mody pewne wskazówki, rady dzięki którym mogły żyć w zgodzie ze sobą. Tish zaczęła używać niektóre z tych sztuczek, nawyków i zauważyła w sobie zmiany, które wpłynęły na całe jej dotychczasowe życie. Książka uczy wielu niezwykłych rzeczy i z pewnością stanowi świetną bazę, która pozwoli kobietom na nowo odkryć siebie.

Fantastyczne wskazówki!

2019-08-30
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak świetnej lektury! Zazwyczaj omijam poradniki, lecz na ten się skusiłam po płonnych namowach przyjaciółki. Do książki zaglądam co jakiś czas i gdy tylko do niej sięgam, to za każdym razem uczę się czegoś nowego, z czego mogę korzystać. Znajdują się tu praktyczne wskazówki, pomysły dotyczące mody, makijażu, akcesoriów czy pielęgnacji skóry i włosów. Jest tu przedstawionych mnóstwo świetnych pomysłów, które powoli wdrażam w swoje życie.

Super poradnik!

2019-08-30
To naprawdę dobry poradnik! Sprowadza się to do codziennych małych nawyków, dzięki którym możemy dbać o ciało i twarz oraz ogólną jakość w porównaniu do ilości. Jakość produktów do makijażu i pielęgnacji skóry to rzecz istotna, o czym często zapominamy! Gdy widzę kobiety, kupujące kremy czy produkty do makijażu z okropnym, chemicznym składem czasami aż mi słabo! Autorka pisze też o wyborze klasycznych ubrań, które pasują do konkretnej osoby, trwałych butach, które przetrwają lata! Wspomina również o przepysznym jedzeniu i towarzystwie, które jest tak samo ważne jak cała reszta.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.