Żółte ślepia - Marcin Mortka | okładka
Uroboros

Żółte ślepia Marcin Mortka

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2019-09-04

EAN: 9788328045149

Liczba stron: 416

Wydawnictwo: Uroboros

Format: 135 x 202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

39,99 zł


Opis

Mamy rok 995. Książę Bolek próbuje zjednoczyć ludzi w kraju, przejmując panowanie. Towarzyszy mu potężny, barczysty wojownik imieniem Medvid. Pomaga księciu w okiełznaniu szamańskich słowiańskich mocy. Opowiada jak postępować z żercami, jak znaleźć wilkołaki i wodniki, o sposobach przekupienia miejscowych wiedźm i rusałek oraz możliwości przepędzenia licha, leszych i latawic. Na dworze książęcym jest jednak dużo zmian, a w rolę doradców wcielają się niemieccy księża misjonarze. Kolejną tajemnicą jest miłość między żoną księcia – węgierską księżniczką Hajną - a samym Medvidem. Jego los nie łatwy, a wydarzenia nieprzychylne – co jeszcze czeka by go pogrążyć?

Bestsellery znak.com.pl

Facebook

Instagram

Droga ku ”would rather” - Marcin Mortka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Czekam

2019-06-01
Nie mogę się doczekać, aż wreszcie wyjdzie! Inne dzieła tego twórcy były obłędne, a ja sama lubię się zagłębiać w klimatach pierwotnych. Do tego magia, rusałki i inne stwory z legend słowiańskich. Muszę być jedną z pierwszych klientek!

Dobry autor

2019-06-01
świetny autor, który potrafi przenieść nas w zamierzchłe czasy, jednocześnie wprowadzając nas w ten świat. Doskonale rozumie się atmosferę czarów i prób zrobienia państwa, z kilku oddzielnych grup. Polecam!

Postaci

2019-06-01
Nie ma to jak zdradzić swojego władcę - podkraść mu żonę. Medvid to niezbyt lubiana przeze mnie postać, acvzkolwiek fabuła jest bardzo ciekawa. Do tego inne postaci są ciekawie stworzone i pomysłowe.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.