25 miniemerytur Bączek Jakub B. Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Stageman Polska |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 240 |
| Format: | 150x210mm |
| Rok wydania: | 2017 |
Podobne do 25 miniemerytur
O książce 25 miniemerytur
Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek, który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach, które nazywa „miniemeryturami”, a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego). Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro), jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia). Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z za granicy – na wyciągnięcie ręki mamy bowiem człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA! #25miniemerytur pomoże Ci spełnić Twoje marzenia – nie tylko te podróżnicze. Ale UWAGA: ta historia wciąga, a jej przeczytanie może sprawić, że wiele się w Twoim życiu zmieni! Do dzieła!Szczegółowe informacje na temat książki 25 miniemerytur
| Wydawnictwo: | Stageman Polska |
| EAN: | 9788394526450 |
| Autor: | Bączek Jakub B. |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 240 |
| Format: | 150x210mm |
| Rok wydania: | 2017 |
| Data premiery: | 2017-06-07 |
| Podmiot odpowiedzialny: | JBB International Jakub B. Bączek Sp. K. ul. Jagiellońska 6 5A 41-500 Chorzów PL |
Inne książki Bączek Jakub B.
Oceny i recenzje książki 25 miniemerytur
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Książka "25 MiniEmerytur" to książka hybryda. Zaczerpnęłam z niej inspiracji do podróży, ale również do prowadzenia efektywnie biznesu oraz podniesienia jakości swojego życia. Uwielbiam książki Jakuba B. Bączka, gdyż są napisane bardzo przystępnym językiem, a przy tym zawierają wiedzę z najlepszych Uniwersytetów takich jak Harvard, Stanford czy Oxford. Tą książkę powinien przeczytać każdy. Wspaniała lektura na wakacje, czy długie jesienne wieczory. Szkoda tylko, że tak szybko się kończy.
Książka "25 MiniEmerytur" to książka hybryda. Zaczerpnęłam z niej inspiracji do podróży, ale również do prowadzenia efektywnie biznesu oraz podniesienia jakości swojego życia. Uwielbiam książki Jakuba B. Bączka, gdyż są napisane bardzo przystępnym językiem, a przy tym zawierają wiedzę z najlepszych Uniwersytetów takich jak Harvard, Stanford czy Oxford. Tą książkę powinien przeczytać każdy. Wspaniała lektura na wakacje, czy długie jesienne wieczory. Szkoda tylko, że tak szybko się kończy.