Gorszy Piotr GĂłrski KsiÄ ĆŒka
zamĂłwieĆ od 99 zĆ
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zĆ
od 99 zĆ 0 zĆ
od 149 zĆ 0 zĆ
od 99 zĆ 0 zĆ
od 149 zĆ 0 zĆ
od 99 zĆ 14,99 zĆ
od 149 zĆ 0 zĆ
Kurier Poczta Polska
od 99 zĆ 16,99 zĆ
od 149 zĆ 0 zĆ

Poczta Polska
ƻabka
od 99 zĆ 11,99 zĆ
od 149 zĆ 0 zĆ
* PĆatnoĆÄ przy odbiorze + 5 zĆ
| Wydawnictwo: | HarperCollins Polska |
| Rodzaj oprawy: | OkĆadka broszurowa (miÄkka) |
| Liczba stron: | 416 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2020 |
Kup w zestawie
O ksiÄ ĆŒce Gorszy
Komisarz Kruk powinien odczuwaÄ satysfakcjÄ, ĆŒe prokurator Marta Krynicka zostaĆa oskarĆŒona o morderstwo i czeka w areszcie na proces. A jednak nie wierzy w jej winÄ, chociaĆŒ Ćwiadkowie widzieli, jak z broniÄ w rÄku wybiegĆa z domu zastrzelonego mÄĆŒczyzny. Owszem, Albert Adamiak pisaĆ na niÄ skargi i stawiaĆ jej powaĆŒne zarzuty, ale czy z tego powodu posunÄĆaby siÄ do morderstwa? Kruk postanawia przyjrzeÄ siÄ sprawie i rozpoczyna nieoficjalne Ćledztwo. KaĆŒda zebrana przez niego informacja rodzi kolejne pytania i wÄ tpliwoĆci. Dlaczego wpĆywowi rodzice Krynickiej nie udzielajÄ cĂłrce naleĆŒytego wsparcia? Czy Ćwiadkowie sÄ wiarygodni? Dlaczego nikomu nie zaleĆŒy na rzetelnym dochodzeniu? Krukowi udaje siÄ dotrzeÄ do prawdy, odkryÄ sieÄ powiÄ zaĆ polityki i biznesu ze Ćwiatem przestÄpczym, ale to zwyciÄstwo bÄdzie miaĆo gorzki smak.SzczegĂłĆowe informacje na temat ksiÄ ĆŒki Gorszy
| Wydawnictwo: | HarperCollins Polska |
| EAN: | 9788327639660 |
| Autor: | Piotr GĂłrski |
| Rodzaj oprawy: | OkĆadka broszurowa (miÄkka) |
| Liczba stron: | 416 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2020 |
| Data premiery: | 2018-07-20 |
| JÄzyk wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | HarperCollins Polska Sp. z o.o. Domaniewska 34a 02-672 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Gorszy
Inne ksiÄ ĆŒki Piotr GĂłrski
Inne ksiÄ ĆŒki z kategorii KryminaĆ
Oceny i recenzje ksiÄ ĆŒki Gorszy
PomĂłĆŒ innym i zostaw ocenÄ!
"Gorszy" przenosi nas w Ćwiat Komisarza Kruka i dalszych losĂłw Marty Krynickiej. Jakie brudy wyjdÄ na jaw w trakcie prowadzonego Ćledztwa? Czy wszystko bÄdzie szĆo zgodnie z planem? Tego dowiecie siÄ z ksiÄ ĆŒki!KsiÄ ĆŒka ta to genialna kontynuacja przygĂłd komisarz i pani prokurator, ktĂłrych poznaliĆmy w "Kruku". Akcja zaczyna siÄ w tym samym miejscu, w ktĂłrym urwaĆ siÄ tom pierwszy, i niestety, jeĆli nie czytaĆeĆ poprzedniej czÄĆci, to radzÄ jak najszybciej siÄ z niÄ zapoznaÄ. Piotr GĂłrski stworzyĆ historiÄ, ktĂłra moim zdaniem powinna doczekaÄ siÄ ekranizacji. ZawiĆa akcja, sekrety, bĆÄdne tropy to wszystko znajduje siÄ we wnÄtrzu tej powieĆci, dodatkowo wzbogacone ĆwietnÄ kreacjÄ gĆĂłwnego bohaterka Kruka. MÄĆŒczyzna ma teraz nie Ćatwy orzech do zgryzienia. Prowadzi Ćledztwo na wĆasnÄ rÄkÄ, prĂłbuje udowodniÄ niewinnoĆÄ prokurator Krynickiej, jednak cena jakÄ bÄdzie musiaĆ ponieĆÄ bÄdzie znaczÄ co wiÄksza niĆŒ przypuszczaĆ. Ta czÄĆÄ w porĂłwnaniu z "Krukiem" jest o wiele bardziej dynamiczna i znajdziemy w niej rĂłwnieĆŒ mocniejsze wÄ tki przestÄpcze. OczywiĆcie ku naszej uciesze. Historia wciÄ ga, a postaÄ komisarza Kruka jest Ćwietnie skonstruowana I dopracowana w kaĆŒdym calu. "Gorszy" to ksiÄ ĆŒka, w ktĂłrej nie brakuje krwawych momentĂłw, zakrÄconej akcji i szokujÄ cych zwrotĂłw akcji. MyĆlÄ, ĆŒe niejeden z Was pokocha ten cykl rĂłwnie mocno jak ja. Piotr GĂłrski tworzy idealnie uwikĆanÄ , kryminalnÄ akcjÄ, ktĂłra doskonale nadawaĆaby siÄ na serial, ktĂłry z chÄciÄ bym obejrzaĆa. PeĆno w niej Ćlepych tropĂłw, ktĂłre majÄ na celu zmyliÄ nas w trakcie lektury, a gdy na jaw wychodzÄ koleje fakty nie moĆŒna w nie uwierzyÄ. Bardzo polubiĆam klimat tej powieĆci i mam nadziejÄ, ĆŒe powstanÄ kolejne jej czÄĆci, bo z komisarzem Krukiem trudno siÄ rozstaÄ!Polecam tÄ ksiÄ ĆŒkÄ wszystkim miĆoĆnikom tego gatunku, ale i tym, ktĂłrzy przygodÄ z kryminaĆami dopiero zaczynajÄ . To bÄdzie dla Was Ćwietnie wykorzystany czas!
Piotr GĂłrski jest znany prawdopodobnie wielu osobom. SzczegĂłlnie miĆoĆnikom kryminaĆĂłw. Ja byĆam zadowolona pierwszÄ czÄĆciÄ i czuĆam pewien niedosyt z powodu niedokoĆczonych wÄ tkĂłw. StÄ d teĆŒ nie mogĆam sobie odpuĆciÄ przeczytania dalszego ciÄ gu. Jedyne co mnie troszkÄ rozstroiĆo to dĆugi odstÄp miÄdzy wydaniem obu czÄĆci i zdecydowanie za duĆŒo czasu potrzebowaĆam, by przypomnieÄ sobie to i owo. Jednak maĆy to koszt patrzÄ c na to, co dostajemy w tej powieĆci.Marta Krynicka to mĆoda prokurator, ktĂłra wpada w ogromne kĆopoty. Komisarz SĆawomir Kruk powinien byÄ nie lada szczÄĆliwy z tego powodu, gdyĆŒ ostatnio, gdy prowadzili razem sprawÄ, Krynicka zrobiĆa wszystko by dziaĆaÄ na jego niekorzyĆÄ. Okazuje siÄ jednak, ĆŒe Marta dzwoni wĆaĆnie do Kruka i u niego szuka pomocy. Mimo tego, jak ukĆadaĆy siÄ poczÄ tki ich znajomoĆci, ufa mu i wie, ĆŒe jeĆli ktoĆ ma jej pomĂłc, to wĆaĆnie on. Co ciekawe sam SĆawek nie waha siÄ, by stanÄ Ä po stronie pani prokurator. ChoÄ miewa chwile, ĆŒeby wszystkim rzuciÄ tak, by kobieta radziĆa sobie sama, to trwa przy niej, a nawet siÄ naraĆŒa. Zaczyna prowadziÄ wĆasne, nieoficjalne Ćledztwo, ktĂłre ku jego zdziwieniu prowadzi do rodzicĂłw Krynickiej. Nie wie co o tym sÄ dziÄ, ale pewny jest jednego. CoĆ tu Ćmierdzi i to bardzo. A skoro senator nie chce kwapiÄ siÄ, by pomĂłc wĆasnej cĂłrce, to zaczyna grzebaÄ gĆÄbiej. NaraĆŒa siÄ niejednej osobie, ale u niego to caĆkiem normalne. Kruk stworzony jest do tego, by zniechÄcaÄ do siebie ludzi.Mnie nie zniechÄciĆ. WrÄcz przeciwnie polubiĆam go jeszcze bardziej, bo autor zrobiĆ z niego czĆowieka z krwi i koĆci. PodobaĆa mi siÄ pierwsza czÄĆÄ pt. "Kruk", ale to ,co daĆ z siebie Piotr w pozycji pt. "Gorszy" to juĆŒ wyĆŒsza pĂłĆeczka. WidaÄ jak poprawiĆ siÄ jego warsztat, bohaterowie nabrali konkretnych i wyrazistych rysĂłw, a sam komisarz, ktĂłry byĆ tu pierwszoplanowÄ postaciÄ , zyskaĆ w moich oczach najbardziej. Ciekawi mnie czy autor pociÄ gnie wÄ tek dalej, bo ma ku temu powody, a zakoĆczenie zdecydowanie sprzyja, by napisaÄ coĆ jeszcze. Ja czekam z otwartymi ramionami. Oby nie za dĆugo, bo znĂłw zapomnÄ, o co chodziĆo, a nie dam rady nie czytaÄ nic innego, by zachowaÄ w gĆowie tÄ historiÄ.
Piotr GĂłrski jest znany prawdopodobnie wielu osobom. SzczegĂłlnie miĆoĆnikom kryminaĆĂłw. Ja byĆam zadowolona pierwszÄ czÄĆciÄ i czuĆam pewien niedosyt z powodu niedokoĆczonych wÄ tkĂłw. StÄ d teĆŒ nie mogĆam sobie odpuĆciÄ przeczytania dalszego ciÄ gu. Jedyne co mnie troszkÄ rozstroiĆo to dĆugi odstÄp miÄdzy wydaniem obu czÄĆci i zdecydowanie za duĆŒo czasu potrzebowaĆam, by przypomnieÄ sobie to i owo. Jednak maĆy to koszt patrzÄ c na to, co dostajemy w tej powieĆci.Marta Krynicka to mĆoda prokurator, ktĂłra wpada w ogromne kĆopoty. Komisarz SĆawomir Kruk powinien byÄ nie lada szczÄĆliwy z tego powodu, gdyĆŒ ostatnio, gdy prowadzili razem sprawÄ, Krynicka zrobiĆa wszystko by dziaĆaÄ na jego niekorzyĆÄ. Okazuje siÄ jednak, ĆŒe Marta dzwoni wĆaĆnie do Kruka i u niego szuka pomocy. Mimo tego, jak ukĆadaĆy siÄ poczÄ tki ich znajomoĆci, ufa mu i wie, ĆŒe jeĆli ktoĆ ma jej pomĂłc, to wĆaĆnie on. Co ciekawe sam SĆawek nie waha siÄ, by stanÄ Ä po stronie pani prokurator. ChoÄ miewa chwile, ĆŒeby wszystkim rzuciÄ tak, by kobieta radziĆa sobie sama, to trwa przy niej, a nawet siÄ naraĆŒa. Zaczyna prowadziÄ wĆasne, nieoficjalne Ćledztwo, ktĂłre ku jego zdziwieniu prowadzi do rodzicĂłw Krynickiej. Nie wie co o tym sÄ dziÄ, ale pewny jest jednego. CoĆ tu Ćmierdzi i to bardzo. A skoro senator nie chce kwapiÄ siÄ, by pomĂłc wĆasnej cĂłrce, to zaczyna grzebaÄ gĆÄbiej. NaraĆŒa siÄ niejednej osobie, ale u niego to caĆkiem normalne. Kruk stworzony jest do tego, by zniechÄcaÄ do siebie ludzi.Mnie nie zniechÄciĆ. WrÄcz przeciwnie polubiĆam go jeszcze bardziej, bo autor zrobiĆ z niego czĆowieka z krwi i koĆci. PodobaĆa mi siÄ pierwsza czÄĆÄ pt. "Kruk", ale to ,co daĆ z siebie Piotr w pozycji pt. "Gorszy" to juĆŒ wyĆŒsza pĂłĆeczka. WidaÄ jak poprawiĆ siÄ jego warsztat, bohaterowie nabrali konkretnych i wyrazistych rysĂłw, a sam komisarz, ktĂłry byĆ tu pierwszoplanowÄ postaciÄ , zyskaĆ w moich oczach najbardziej. Ciekawi mnie czy autor pociÄ gnie wÄ tek dalej, bo ma ku temu powody, a zakoĆczenie zdecydowanie sprzyja, by napisaÄ coĆ jeszcze. Ja czekam z otwartymi ramionami. Oby nie za dĆugo, bo znĂłw zapomnÄ, o co chodziĆo, a nie dam rady nie czytaÄ nic innego, by zachowaÄ w gĆowie tÄ historiÄ.
"Gorszy" przenosi nas w Ćwiat Komisarza Kruka i dalszych losĂłw Marty Krynickiej. Jakie brudy wyjdÄ na jaw w trakcie prowadzonego Ćledztwa? Czy wszystko bÄdzie szĆo zgodnie z planem? Tego dowiecie siÄ z ksiÄ ĆŒki!KsiÄ ĆŒka ta to genialna kontynuacja przygĂłd komisarz i pani prokurator, ktĂłrych poznaliĆmy w "Kruku". Akcja zaczyna siÄ w tym samym miejscu, w ktĂłrym urwaĆ siÄ tom pierwszy, i niestety, jeĆli nie czytaĆeĆ poprzedniej czÄĆci, to radzÄ jak najszybciej siÄ z niÄ zapoznaÄ. Piotr GĂłrski stworzyĆ historiÄ, ktĂłra moim zdaniem powinna doczekaÄ siÄ ekranizacji. ZawiĆa akcja, sekrety, bĆÄdne tropy to wszystko znajduje siÄ we wnÄtrzu tej powieĆci, dodatkowo wzbogacone ĆwietnÄ kreacjÄ gĆĂłwnego bohaterka Kruka. MÄĆŒczyzna ma teraz nie Ćatwy orzech do zgryzienia. Prowadzi Ćledztwo na wĆasnÄ rÄkÄ, prĂłbuje udowodniÄ niewinnoĆÄ prokurator Krynickiej, jednak cena jakÄ bÄdzie musiaĆ ponieĆÄ bÄdzie znaczÄ co wiÄksza niĆŒ przypuszczaĆ. Ta czÄĆÄ w porĂłwnaniu z "Krukiem" jest o wiele bardziej dynamiczna i znajdziemy w niej rĂłwnieĆŒ mocniejsze wÄ tki przestÄpcze. OczywiĆcie ku naszej uciesze. Historia wciÄ ga, a postaÄ komisarza Kruka jest Ćwietnie skonstruowana I dopracowana w kaĆŒdym calu. "Gorszy" to ksiÄ ĆŒka, w ktĂłrej nie brakuje krwawych momentĂłw, zakrÄconej akcji i szokujÄ cych zwrotĂłw akcji. MyĆlÄ, ĆŒe niejeden z Was pokocha ten cykl rĂłwnie mocno jak ja. Piotr GĂłrski tworzy idealnie uwikĆanÄ , kryminalnÄ akcjÄ, ktĂłra doskonale nadawaĆaby siÄ na serial, ktĂłry z chÄciÄ bym obejrzaĆa. PeĆno w niej Ćlepych tropĂłw, ktĂłre majÄ na celu zmyliÄ nas w trakcie lektury, a gdy na jaw wychodzÄ koleje fakty nie moĆŒna w nie uwierzyÄ. Bardzo polubiĆam klimat tej powieĆci i mam nadziejÄ, ĆŒe powstanÄ kolejne jej czÄĆci, bo z komisarzem Krukiem trudno siÄ rozstaÄ!Polecam tÄ ksiÄ ĆŒkÄ wszystkim miĆoĆnikom tego gatunku, ale i tym, ktĂłrzy przygodÄ z kryminaĆami dopiero zaczynajÄ . To bÄdzie dla Was Ćwietnie wykorzystany czas!