Kaligrafia. Moje szlaczki Elżbieta Korolkiewicz Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 32 |
| Format: | 19.5x25.0cm |
| Rok wydania: | 2023 |
Kup w zestawie
O książce Kaligrafia. Moje szlaczki
KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA przeznaczona dla przedszkolaków.
Przyjazne ilustracje zachęcają do nauki SZLACZKÓW.
Barwne NAKLEJKI do uzupełniania oraz ilustracje do KOLOROWANIA.
Dzięki odpowiednio dobranym zadaniom dzieci ćwiczą umiejętność liczenia w sposób, który lubią.
Książka w przyjaznej dla maluchów formie proponuje trening takich aktywności, jak: liczenie, KOLOROWANIE, PISANIE, RYSOWANIE po śladzie, DODAWANIE, ŁĄCZENIE PUNKTÓW. Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na WSZECHSTRONNYM ROZWOJU dziecka już od najmłodszych lat!
Książka rozwija KOMPETENCJE MATEMATYCZNE doskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄ uczy LOGICZNEGO MYŚLENIA trenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆ zachęca do KREATYWNOŚCI PIERWSZY ZESZYT Seria wesołych książeczek edukacyjnych dla najmłodszych czytelników. Zawiera CIEKAWE zadania wspierające NAUKĘ LICZENIA i PISANIA.
Pozwala przedszkolakom miło spędzić czas na ZABAWIE i NAUCE.
Szczegółowe informacje na temat książki Kaligrafia. Moje szlaczki
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381812894 |
| Autor: | Elżbieta Korolkiewicz |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 32 |
| Format: | 19.5x25.0cm |
| Rok wydania: | 2023 |
| Data premiery: | 2023-07-18 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Kaligrafia. Moje szlaczki
Inne książki Elżbieta Korolkiewicz
Oceny i recenzje książki Kaligrafia. Moje szlaczki
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!