Kult światła Sven Nykvist Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 228 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2019 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Kult światła
O książce Kult światła
Jeden z najlepszych operatorów na świecie zdradza historie związane z pracą jaką wykonuje. Opowiada o swojej pasji oraz anegdotach związanych z przeróżnymi produkcjami. Autor zdjęć do filmów wielu innych wybitnych reżyserów, m.in.: Woody'ego Allena, Andrieja Tarkowskiego, Romana Polańskiego, Louisa Malle'a, Boba Fosse'a przekracza ramy zwykłego profesjonalizmu. Książka Kult światła to niezwykle intymna opowieść o artystycznej więzi operatora i reżysera.O autorze - wersja w jęz. angielskim
Szczegółowe informacje na temat książki Kult światła
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| EAN: | 9788360318065 |
| Autor: | Sven Nykvist |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 228 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2019 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Kultura i Natura Sp. z o.o. Potoczek 75A 22-442 Adamów PL |
Inni klienci wybierają również
Inne książki z kategorii Film
Oceny i recenzje książki Kult światła
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Inspirujący człowiek z bogatym życiorysem w pełni oddany swojej pracy, która przy okazji była jego pasją.
Wybitnie uzdolniony człowiek, oby było takich więcej. Wspaniała książka z wieloma smaczkami i ciekawymi anegdotami z planów filmowych.
To bardzo fajne poznać film od kulis, właściwie prace ludzi przy filmie. To jak muszą się dogadać by powstało coś niesamowitego. Polecam książkę, a szczególnie filmy przy których pracował i za które został nagrodzony.
To bardzo fajne poznać film od kulis, właściwie prace ludzi przy filmie. To jak muszą się dogadać by powstało coś niesamowitego. Polecam książkę, a szczególnie filmy przy których pracował i za które został nagrodzony.
Wybitnie uzdolniony człowiek, oby było takich więcej. Wspaniała książka z wieloma smaczkami i ciekawymi anegdotami z planów filmowych.
Inspirujący człowiek z bogatym życiorysem w pełni oddany swojej pracy, która przy okazji była jego pasją.