Rozmowy Frederic Strauss Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 236 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2014 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Rozmowy
O książce Rozmowy
Książka zawiera rozmowy z Pedro Almodovarem składają się na fascynujący i barwny portret artysty. Pedro Almodóvar jest jednym z najoryginalniejszych współczesnych twórców kina, który wnikliwie, świeżo spogląda na własną karierę. Wspomnienia, anegdoty, przygody z planów zdjęciowych, portrety przyjaciół układają się w niezwykle sugestywną opowieść, emocjonalną, zmysłową.Pedro Almodóvar
Szczegółowe informacje na temat książki Rozmowy
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| EAN: | 9788388612336 |
| Autor: | Frederic Strauss |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 236 |
| Format: | 12.5x19.5cm |
| Rok wydania: | 2014 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Kultura i Natura Sp. z o.o. Potoczek 75A 22-442 Adamów PL |
Inni klienci wybierają również
Oceny i recenzje książki Rozmowy
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Bardzo ciekawa pozycja. Książkę przeczytałam jednym tchem. Fantastyczny wywiad ze znakomitym reżyserem. W rozmowach znajdziemy poza tym takie informacje jak inspiracje Almodovara, obawy, plany, wizje, ,relacje pomiędzy nim a innymi twórcami filmowymi bądź aktorami. Polecam! Zawiera dużo ciekawych informacji.
Super książka. Nie spodziewałam się, że wywiad okaże się tak ciekawy i inspirujący zarazem> Serdecznie polecam, nie tylko fanom kina.
Uwielbiam twórczość Almodovary. Potrafi on w fenomenalny sposób przedstawić świat. Wywiad zawiera dużo rzeczy o których do tej pory nie wiedziałam. Książka pozwala inaczej spojrzeć na reżysera i lepiej go poznać.
Uwielbiam twórczość Almodovary. Potrafi on w fenomenalny sposób przedstawić świat. Wywiad zawiera dużo rzeczy o których do tej pory nie wiedziałam. Książka pozwala inaczej spojrzeć na reżysera i lepiej go poznać.
Super książka. Nie spodziewałam się, że wywiad okaże się tak ciekawy i inspirujący zarazem> Serdecznie polecam, nie tylko fanom kina.
Bardzo ciekawa pozycja. Książkę przeczytałam jednym tchem. Fantastyczny wywiad ze znakomitym reżyserem. W rozmowach znajdziemy poza tym takie informacje jak inspiracje Almodovara, obawy, plany, wizje, ,relacje pomiędzy nim a innymi twórcami filmowymi bądź aktorami. Polecam! Zawiera dużo ciekawych informacji.