Samotny Wilk i Szczenię. Tom 12 Kazuo Koike, Goseki Kojima Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Hanami |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 432 |
| Format: | 15.0x21.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Samotny Wilk i Szczenię. Tom 12
Yagyū intensyfikują starania ujęcia zabójcy, Ogamiego Ittō, który wraz ze swoim synem, Daigorō, przemierza Japonię. Niecny klan nie tylko rozsyła za byłym kaishakuninem listy gończe, ale wyznacza również niesamowicie wysoką nagrodę za schwytanie go.
Najbardziej znana seria samurajska powraca do Polski w nowym, powiększonym wydaniu. Samotny Wilk i Szczenię to komiks, który wywarł niesamowity wpływ na popkulturę. Na jego podstawie powstały liczne adaptacje filmowe oraz seriale telewizyjne.
Do inspiracji tym cyklem przyznają się tacy giganci jak Frank Miller (Sin City) czy Max Allan Collins (Droga do zatracenia). Autorzy serii zwani byli „Złotym Duetem” i są twórcami licznych hitów, w tym cyklu Poranek ściętych głów.
Szczegółowe informacje na temat książki Samotny Wilk i Szczenię. Tom 12
| Wydawnictwo: | Hanami |
| EAN: | 9788367799614 |
| Autor: | Kazuo Koike, Goseki Kojima |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 432 |
| Format: | 15.0x21.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-08-20 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | HANAMI - RADOSŁAW BOLAŁEK ul. STAWKI 2A/183 00-193 Warszawa PL |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Samotny Wilk i Szczenię. Tom 12
Inne książki Kazuo Koike, Goseki Kojima
Oceny i recenzje książki Samotny Wilk i Szczenię. Tom 12
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!