Słodziak Agata Widzowska Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | BIS |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 64 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Słodziak
Słodziak wcale nie chce być słodkim pieskiem.
Ma niezależny charakter i upodobania, które jego pani nie zawsze akceptuje. Na szczęście pani Kasia jest poetką zajętą szukaniem rymów do swoich wierszy i często przymyka oko na Słodziakowe wyczyny.
Kiedy jednak jej pupil po pogoni za biblioteczną kotką Lusią przestaje być mile widziany w bibliotece, wybiera się z nim na szkolenie do specjalisty od psich manier. I o dziwo, to szkolenie bardzo się Słodziakowi podoba. Przecież wystarczy, że człowiek zrozumie zachowanie psa, i już można się z nim dogadać.
Wkrótce Słodziak będzie mógł się wykazać dojrzałością, gdy napotka potrzebującego pomocy starszego pana. Znajomość z panem Antonim i innymi staruszkami sprawi, że chętnie będzie od czasu do czasu prawdziwym słodziakiem.
Szczegółowe informacje na temat książki Słodziak
| Wydawnictwo: | BIS |
| EAN: | 9788375518108 |
| Autor: | Agata Widzowska |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 64 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-05-10 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Wydawnictwo BIS Lędzka 44A 01-446 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Słodziak
Inne książki Agata Widzowska
Inne książki z kategorii Dla dzieci i młodzieży
Oceny i recenzje książki Słodziak
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!