Słucham kolęd Dzisiaj w Betlejem Opracowanie Zbiorowe Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 26.0x19.6cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Słucham kolęd Dzisiaj w Betlejem
Kartonowa KSIĄŻKA z PANELEM DŹWIĘKOWYM oraz PRZESTRZENNYMI STRONAMI – idealny pomysł na PREZENT.
W książce znajdują się teksty tradycyjnych KOLĘD. Całość wzbogacona jest pięknymi ILUSTRACJAMI.
Po naciśnięciu przycisków maluszek usłyszy KOLĘDY śpiewane przez dzieci.
KSIĄŻKA PRZESTRZENNA – po otwarciu ukazują się ROZKŁADANE SCENKI BOŻONARODZENIOWE.
Książka
• wprowadza w nastrój ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
• zapoznaje z SZEŚCIOMA ŚWIĄTECZNYMI KOLĘDAMI
• wspiera WSZECHSTRONNY ROZWÓJ dziecka
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wzbogaca SŁOWNICTWO
Słucham kolęd
To seria zawierająca najpiękniejsze kolędy. Dodatkowym atutem są ROZKŁADANE BOŻONARODZENIOWE SCENKI oraz pieśni śpiewane przez DZIECI.
Szczegółowe informacje na temat książki Słucham kolęd Dzisiaj w Betlejem
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381815338 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 26.0x19.6cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-09-30 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Słucham kolęd Dzisiaj w Betlejem
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Słucham kolęd Dzisiaj w Betlejem
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!