Kupcy i Barbarzyńcy z Catanu - dodatek do gry planszowej - Klaus Teuber  | okładka

Kupcy i Barbarzyńcy z Catanu - dodatek do gry planszowej Klaus Teuber

EAN: 5907506208549
Cena katalogowa: 119,90 zł

119,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Catan nigdy nie był tak różnorodny!

Dodatek „Kupcy i Barbarzyńcy” może być także łączony z wcześniejszą edycją „Osadników z Catanu”, która zawierała drewniane elementy.

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!
Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Ten dodatek nie jest samodzielną grą! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry „Osadnicy z Catanu”!

Galeria

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.