19 razy Katherine - John Green | okładka
Bukowy Las

19 razy Katherine John Green

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-10-08

ISBN: 978-83-644-8105-5
EAN: 9788364481055
Tytuł oryginalny: An Abundance of Katherines
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Bukowy Las
Format: 135x205mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Magda Białoń-Chalecka

34,90 zł 27,77 zł

Produkt niedostępny

Opis

Popularność Johna Greena już dawno wyszła poza USA i stale rośnie!

Colin Singleton to nastolatek gustujący w dziewczętach wyłącznie o imieniu Katherine. Jak się jednak okazuje każda z nich, prędzej czy później go rzuca. Żeby była jasność.. ta sytaucja miała miejsce już 19 razy.

Katherine V uważała, że chłopcy są odrażający.

Katherine X chciała się tylko przyjaźnić.

Katherine XVIII rzuciła go drogą mailową.

K-19 złamała mu serce

Colin uwielbia anagramy, męczy go życie cudownego dzieciaka, więc postanawia udać się ze swoim najlepszym przyjacielem Hassanem - wielbicielem reality show Sędzia Judy, w podróż po Ameryce. Chłopcy mają do swojej dyspozycji dziesieć tysięcy dolarów, co ciekawe nie towarzyszy im żadna Katherina, natomiast goni za nimi krwiożercza dzika świnia. Colin postanawia stworzyć algorytm pozwalający mu przepowiedzieć przyszłość każdego związu oraz pomścić Porzuconych i nareszcie zdobyć ukochaną. Jego praca nosi tytuł Teoremat o Zasadzie Przewidywalności Katherine.
Jest to powieść o poszukiwaniu samego siebie. Wielowarstwowa mieszanka wybubuchowa, w przezabawnej odsłonie, na którą składają się miłość, przyjaźń i martwy austro-węgierski arcyksiążę.

Profil autora na Facebooku

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kaherina for life

2019-06-07
Przyznam szczere dawno się tak nie uśmiałam, jak przy czytaniu tej książki. Genialna!!! Co za cudowna więź łącząca dwójkę przyjaciół. Zachęcam do zapoznania się z ich perypetiami, przyzna dosyć specyficznymi. Nastolatek po 19 nieudanych związkach ? Po 19 nieudanych związkach z... wyłącznie Katherinami!!!?? O co tu chodzi ?

kupuj, czytaj, przeżywaj emocje

2019-06-07

Greena poznałam dzięki głośnemu filmowi „Gwiazd naszych wina" - płakałam w kinie jak bóbr. Mimo, że odbiorcy tej pozycji, to przede wszystkim młode pokolenie domagające się od życia samych profitów i samych pozytywnych treści, autor nie poszedł na łatwiznę. Mieliśmy do czynienia z brutalną rzeczywistością, z jaką musieli zmierzyć się główni bohaterowie.  Tak samo jest w tym przypadku, Colinowi nie jest łatwo, przeżywa miłosne załamanie. Jednak jest przy nim jego przyjaciel, który pomaga uporać mu się  z życiem.  

Ubóstwiam..

2019-06-07
"Można kochać kogoś tak bardzo, pomyślał, ale nigdy nikogo nie kocha się tak bardzo, jak bardzo się za nim tęskni." Ilu jest tutaj wielbicieli cytatów pana Colina? Świadomych bądź nie, kto jest ich autorem, bowiem jego chwytające za serce sentencje krążą po całej sieci. Ten pochodzim właśnie z tej książki. Zachęcam do przeczytania, ponieważ takich perełek jest tam całe mnóstwo, dodatkowo książka okraszona jest nietuzinkowym humorem. Uwielbiam wszystko, co wychodzi spod jego pióra, wyjątkowy człowiek tworzący wyjątkowe dzieła.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.