Anioł stróż - Nicholas Sparks | okładka
Albatros

Anioł stróż Nicholas Sparks

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: 20
ISBN: 978-83-812-5383-3
EAN: 9788381253833
Tytuł oryginalny: The guardian
Liczba stron: 464
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 36,50 zł
Tłumaczenie: Elżbieta Zychowicz

36,50 zł 26,39 zł

Produkt niedostępny

Opis

Julie ma zaledwie dwadzieścia pięć lat, gdy umiera jej ukochany mąż i zostaje wdową. W liście pożegnalnym od ukochanego ten obiecuje jej, że pozostanie jej aniołem stróżem, ale otrzymuje również nieoczekiwany prezent – doga niemieckiego.

Po czterech samotnych latach Julie zdaje się otwierać na nowe relacje i dojrzewa do miłości na nowo. O jej względy walczy pewny siebie i przystojny Richard, który zdaje się być dla dziewczyny bratnią duszą, choć jej pies zdaje się go nie akceptować. Wyraźnie natomiast darzy przyjaźnią Mike’a – najlepszego przyjaciela zmarłego męża.

W zachowaniu jednego z mężczyzn Julie zaczyna zauważać coś niepokojącego i daje mu kosza, od tego momentu jej życie stopniowo zmienia się w koszmar.

Spotkanie z autorem w Warszawie

Strona autora w serwisie Facebook

Promocja książek autora

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Anioł stróż

2020-01-21

Kiedy Julia w wieku 25 lat zostaje wdową całe jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, ale wraz z listem od ukochanego odnajduje nieoczekwiany prezent, psa, który ma być jej towarzyszem i pomóc w trudnych chwilach. Po czterech latach latach zaczyna na nowo odkrywać miłość, ale jej czworonogi towarzysz nie podchodzi do każdego z jej wyborów tak pozytywnie, wtdy zaczyna się dla dziewczyny prawdziwy koszmar.

Nicholas Sparks rewelacyjnie spoił wątki romansu, kryminału, może nawet nieoc thrillera. Wątek z psem bardzo przypomniał mi inną, całkowicie odmienną książkę "Cujo" Stephena Kinga. Świetnie się czyta, książka jest rewelacyjna!

Bardzo wciągająca

2020-01-21

Bardzo lubię książki Nicholasa Sparksa, myślę, że większość tych najbardziej znanych już czytałam, a zwłaszcza te, na podstawie których powstały później filmy. Teraz z ciekawości sięgnęłam po "Anioła stróża" i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

Ksiażka urzekła mnie już od pierwszych stron i zachwycilam zarówno fabuła jak i stylem autora, połączenie wątków tragedii, romansu i nawet kryminału udało się według mnie znakomicie. Świetna, serdecznie polecam :)

świetna

2020-01-21
Po książkę Nicholasa Sparksa sięgnęłam, żeby odpocząć nieco od ciężki i trudnych fabularnie i gatunkowo książek, ale nie sądziłam, że aż tak się wciągnę w tę opowieść. Świetna, bardzo ciekawie połączone wątki romansu i kryminału, poczatek nieco mnie co prawda wymęczył, ale ostatecznie bardzo mi się cała książka podobała. Opowieść wzruszająca, piękna i to zakończenie wbijające w fotel, wow.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.