Autostopem przez Galaktykę - Douglas Adams | okładka
Zysk i S-ka

Autostopem przez Galaktykę Douglas Adams

Oprawa twarda z obwolutą
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-09-05

ISBN: 978-83-655-2128-6
EAN: 9788365521286
Tytuł oryginalny: The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Liczba stron: 324
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Format: 150x210mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Rok wydania: 2016

39,90 zł 31,38 zł

Produkt niedostępny

Opis

Książka niezwykła, magiczna, pełna fantazji i humoru… Zresztą przekonaj się sam! Wejdź z nami do tego świata!

Młody Ziemianin Artur dowiaduje się pewnego dnia, że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą, a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona, gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Okazuje się, że informacja o tych planach od dawna znajduje się już w galaktycznym urzędzie, jednak Ziemianie nie powstrzymali całej inwestycji.

Planowana zagłada Ziemi, a także unicestwienie ojczystej planety dla Artura stanowi początek niesamowitych przygód. Ford zabiera przyjaciela na statek kosmiczny i w podróż po Galaktyce, podczas której zbiera informacje do przewodnika Autostopem przez Galaktykę.

Niezwykła podróż obfituje w fascynujące przygody, a Artur spróbuje podczas niej rozwiązać największą zagadkę kosmosu oraz spróbuje pojąć sens życia.

Douglas Adams - oficjalny profil w serwisie Facebook

 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Czterdzieści dwa

2019-07-18
Każdego dopadają niekiedy pytania o sens świata, o sens swojego życia... Książka Douglasa Adamsa pokazała mi, że nie warto się tym przejmować, bowiem odpowiedź na wszystko brzmi... czterdzieści dwa! Cytaty z książki towarzyszą mi na co dzień, jak zresztą i sama książka, która stoi na półce i czeka aż do niej wrócę co jakiś czas. Polecam każdemu tą niezwykłą powieść.

Niezwykła, niesamowita, humorystyczna!

2019-07-18
Zakochałam się w tej książce! Nie wiem jak mogłam odkryć ją dopiero teraz. Myślałam, że wszystkie książki warte przeczytania, wnoszące coś do mojego życia mam już za sobą, a jakimś cudem ominęłam taką perełkę!!! Książka w niezwykły sposób uczy czytelnika jak radzić sobie z absurdami otaczającego nas świata. Rzeczą, która totalnie rozwaliła mnie na łopatki sprawiając, że przepadłam w tej książce to humor! Angielski, klasyczny, genialny humor. Czekają na mnie kolejne części, ale wiem, że sięgnę na pewno po jeszcze inne dzieła tego autora. Toż to cud świata!

Autostopem przez galaktykę

2019-07-18
Książka pozytywnie mnie zaskoczyła. Wkręciłam się w fabułę, która jest niebanalna, a jednocześnie autor podejmuje w książce próbę odpowiedzi na pytania związane z życiem. Pojawia się nawet wątek miłosny, który ubarwia całą historię.
"Kosmos jest wielki. Naprawdę wielki. Nie uwierzyłbyś, jaki wielki, gigantyczny, szalenie olbrzymi jest kosmos. Może dla ciebie droga do drogerii to niezły kawałek, ale w porównaniu z kosmosem to pryszcz."

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.