Bang Bang! Wystrzałowy samochód - Ian Fleming | okładka
Znak emotikon

Bang Bang! Wystrzałowy samochód Ian Fleming

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-07-17

ISBN: 978-83-240-4599-0
EAN: 9788324045990
Tytuł oryginalny: Chitty Chitty Bang Bang
Liczba stron: 136
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 135x210mm
Cena katalogowa: 29,90 zł
Tłumaczenie: Katarzyna Kowalczuk-Szczepańska
Rok wydania: 2017

29,90 zł 13,46 zł

Produkt niedostępny

Opis

Twórca agenta 007 na chwilę przesiada się z astona martina do rodzinnego kabrioletu i zaprasza Was na przejażdżkę. Uwaga, będzie wybuchowo!

Gdy rodzice kupują stary samochód, bliźniaki Jemima i Jeremy nie mają wątpliwości, że ich tata przywróci życie zdezelowanej maszynie. W końcu jest prawdziwym odkrywcą i wynalazcą! Ale nawet on nie spodziewa się, jakie niezwykłe możliwości kryją się pod maską, ani dokąd pojazd zabierze nowych właścicieli. Wakacyjna wycieczka może się zakończyć w sklepie ze słodyczami, wśród zatopionych wraków albo… w kryjówce gangsterów.

Ian Fleming – dziennikarz i pracownik brytyjskiego wywiadu w czasie II wojny światowej, zasłynął jako autor powieści o Jamesie Bondzie. Zainspirowany legendarnym pojazdem wyścigowym, stworzył dla swojego syna opowieść o niezwykłym samochodzie. Bohaterowie tej historii wystąpili także w musicalu familijnym „Nasz cudowny samochodzik” według scenariusza Kena Hughesa i Roalda Dahla.

Bang Bang! Wystrzałowy samochód

Zajrzyj do środka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Bang Bang! MAG I3 NY(A) wyścigówka!

2019-02-06
Bang Bang! Wystrzałowy samochód, to piękna w swojej prostocie zarówno bajka na dobranoc, jak i lekka lektura na dzień zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych czytelników. Zabawna, nietuzinkowa opowieść o zwariowanej rodzince Pott'ów i magicznej wyścigówce BANG BANG oraz ich podróżniczych przygodach a nawet bliskim spotkaniu z groźnymi kryminalistami! Bang Bang! to MAG I3 NY(A) historia wypełniona humorem i zasnuta nutką delikatnego kryminału książka, która nie tylko swoją treścią, ale i pięknymi rysunkami w niej skrytymi, skradnie serce każdego kto po nią sięgnie!
Polecam gorąco!
A już niedługo, bo 18 września tego roku dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak Emotikon do księgarń trafi kontynuacja przygód wyścigówki Bang Bang! Znowu w akcji! autorstwa Franka Cottrella Boyce'a! Już nie mogę się doczekać aż trafi ona w moje ręce a ja zasiądę do jej lektury!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.