Błękitnokrwiści. Maskarada - Melissa de La Cruz | okładka
Jaguar

Błękitnokrwiści. Maskarada Melissa De La Cruz

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-76-86-014-5
EAN: 9788376860145
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Jaguar
Format: 140x210mm
Cena katalogowa: 34,90 zł

34,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejna odsłona bestsellerowej serii „Błękitnokrwiści” amerykańskiej pisarki Melissy de la Cruz

Po tragicznej śmierci Aggie Carondolet, Schuyler jedzie do Wenecji by odnaleźć swego dziadka Lawrence'a Van Alena. Wierzy, że tylko on jest w stanie udzielić odpowiedzi na kluczowe pytanie - kto morduje kolejnych nieśmiertelnych. Jednak Lawrence zazdrośnie strzeże swej prywatności, a mieście pełnym masek może się ukrywać aż do końca świata.

W tym samym czasie na Manhattanie trwają przygotowania do legendarnego Balu Czterystu Mimi Force planuje własne przyjęcie - niezapomniana imprezę w zrujnowanej neogotyckiej świątyni, bal maskowy tylko dla błękitnokrwistych. Chce zwrócić na siebie uwagę Kingsleya Martina, nowego ucznia Duchesne, tajemniczego chłopaka, który ma dość odwagi, by drwić w żywe oczy z zakazów starszyzny... Ale Kingsley jest tylko pretekstem - tak naprawdę Mimi zależy na Jacku, przyrzeczonym jej wieki temu ukochanym, który teraz zaczyna się od niej oddalać.
Chora z zazdrości, Mimi nie zawaha się sięgnąć po ostateczne metody, by tylko zdyskredytować rywalkę - nieświadomą niczego, skoncentrowaną na zagadkowych morderstwach, Schuyler.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.