Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele - C. Cherry Brittainy, Steiner Kandi | okładka
Filia

Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele Brittainy C. Cherry, Steiner Kandi

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-02-13

ISBN: 978-83-807-5614-4
EAN: 9788380756144
Tytuł oryginalny: A Love Letter from the Girls Who Feel Everything
Liczba stron: 192
Format: 130x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

39,90 zł 26,15 zł

Produkt niedostępny

Opis

Bestsellerowe autorki Brittainy C. Cherry i Kandi Steiner po raz pierwszy jednoczą siły w tym niezwykłym, pełnym emocji połączeniu prozy i poezji. Pisane przez niemal dwa lata Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele są intymnym i szczerym zbiorem kobiecych emocji we współczesnym świecie, który często pozostaje głuchy i obojętny na uczucia.
Mówiąc o takich wartościach jak miłość, strata i nadzieja, Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele jest podróżą ku poznaniu i uleczeniu złamanych serc.
To również list. Do Was, do nich, do nas – do świata. Nieważne, czy jest jasny, słoneczny dzień gdy wszystko wydaje się doskonałe, czy też mroczna, ponura, deszczowa noc, pełna przytłaczającej bezradności. Przeżyjecie to, przetrwacie, czując wszystkie te chwile – i te błogie, jak i te pełne bólu.
Do wszystkich, którzy nię lękają się uczuć, do odważnych dusz, które wsłuchują się w bicie swoich serc i nie obawiają się zwrócić ku komuś, jeśli czują, że ich serca biją tym samym rytmem. Do dziewczyn i chłopaków. O miłości którą czasem dzielimy, i miłości, którą zbyt często skrywamy.
I ponad wszystko – to do Ciebie, drogi czytelniku.

Facebook

Instagram

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Estetycznie przyjemna

2019-06-17
DO moich ulubionych wierszy ze zbioru "Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele" należy "Cierpliwość". Po skończeniu tomika najbardziej zapadł mi w pamięć i często do niefgo wracam. Muszę przyznać, że częściej trafiały do mnie wiersze Kandi Steiner, co było dla mnie zdumieniem, gdyż nie znałam wcześniej tej autorki. Udało jej się dotrzeć do wrażliwych zakątków mojego umysłu. Było to bardzo miłe przeżycie. Ponadto, książka jest pięknie wydana, co tylko dodaje estetycznych walorów przy lekturze. Taka estetyka bardzo do mnie przemawia. Uważam, że ten zbiór jest wart przeczytania i z łatwością trafi do właśnie tych dziewczyn, które czują za wiele i chcą określić swoje emocje. Autorki w genialny sposób przyszły z pomocą!

Idealna dla wrażliwch dusz

2019-06-17

Idealna pozycja dla wrażliwych dusz. Zbiór cechuje różnorodność, co sprawia, że przekaz utworów trafi do wielu osób. Jest bardzo uniwersalny, choć momentami może zbyt bardzo. Niektóre z wierszy (na szczęście wyłapałam tylko kilka) są tak zwięzłe, że mogłoby się wydawać że przypominają bardziej myśli niż utwory. Nie przeszkadza to jednak w ogólnym odbiorze. Treść nie skleja złamanego serca, ale pomaga je poskładać w całość. Nawet nie wiedziałam, jak bardzo była mi potrzebna ta pozycja. Jestem bardzo wdzięczna autorkom za ten zbiór.

Zaszczytne miejsce na mojej półce!

2019-06-17

Jedna z największych zalet tego wydania to to, że jest ono dwujęzyczne. Na jednej ze stron książki znajdziemy tłumaczenie wiersza na język polski. Tuż obok znajduje się oryginalna wersja wiersza, która pozwala nam zrozumieć, co dokładnie autorki miały na myśli. Ogromny plus za takie rozplanowanie graficzne oraz za pomysł.

Jeśli chodzi o samą treść to również byłam zachwycona. Często krótkie wiersze potrafią wyrazić więcej niż setki słów. Zwięźle i na temat. Jako miłośniczka poezji i prosy często wracam do tej pozycji w różnych momentach życia. Czytane słowo pozwala mi się wyłączyć i zapomnieć o codzienności. Za to właśnie uwielbiam poezję-potrafi przeniknąć do samej duszy. Gorąco polecam wszystkim, który potrzebują chwili wytchnienia i do tego lubią otaczać się pięknem.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.