Dom na klifie - Michelle Gable | okładka
WAB

Dom na klifie Michelle Gable

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: WAB

Format: 13.5 x 20.2 cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Anna Bańkowska

39,99 zł 24,99 zł

Oszczędzasz 15,00 zł
-38 %
Zamówienie wyślemy 2019-07-19

Opis

Brawurowy powrót autorki Apartamentu w Paryżu.
Ocean, wydmy, dzikie róże i wspaniały Dom na Klifie dumie prezentujący się na szczycie urwiska Sconset w Nantucket. Tajemnie, zagadki i fascynujące historie mieszkańców pensjonatu skrywane przez wyblakłe strony księgi gości. Lecz wraz z upływem czasu pod wpływem morskiego powietrza pensjonat zaczyna popadać w ruinę.
Bess Codman odwiedza letnią posiadłość swoich pradziadków po czterech latach nieobecności. Przez proces erozji gleby dom coraz bardziej osuwa się do morza. Bess nie ma innego wyboru, jak tylko, odsuwając wspomnienia i sentymenty na drugi plan, spakować rzeczy i przekonać matkę do opuszczenia rodzinnego domu. Kobieta musi stawić czoła nie tylko rodzinnym wspomnieniom, ale także miłości sprzed lat.

Profil autorki w serwisie Facebook

Profil autorki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wciąga

2019-06-11
Dom na klifie, czyli synonim domu z duszą. Aż zapragnęłam pojechać nad morze i spędzić urlop w takim pensjonacie. Książka, która wciąga. Nie sposób się oderwać, czytałam pół nocy!

Pisarska pasja

2019-06-11
Uwielbiam tego typu książki. Trochę tajemnicy, trochę emocji, trochę miłości, a we wszystkim czuć pasję pisarską autorki.

Wspomnienia

2019-06-11
Większości z nas byłoby ciężko, gdyby nagle okazało się, że musimy porzucić rodzinny dom, spakować rzeczy, nie pozwolić wspomnieniom przejąć kontroli. Zwłaszcza jeśli z tym domem wiąże się wiele fantastycznych przeżyć. Pełna emocji, wzruszająca, zabawna.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.