Dziewczyna o kruchym sercu - Elżbieta Rodzeń | okładka
Zysk i S-ka

Dziewczyna o kruchym sercu Elżbieta Rodzeń

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-778-5867-7
EAN: 9788377858677
Liczba stron: 568
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Format: 130x195mm
Cena katalogowa: 37,90 zł

37,90 zł 27,03 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nawet okrutny los może czasem zrobić piękny prezent..

Nawet okrutny los może czasem zrobić piękny prezent
Janek to chłopak towarzyski i lubiany, w szkole wzorowy uczeń, a w wolnych chwilach wolontariusz. Ulka to jego przeciwieństwo – opryskliwa, nieufna, skryta.
Oboje są w klasie maturalnej, a z racji częstych nieobecności dziewczyna ma zaległości z matematyki. Janek zgłasza się na ochotnika, aby jej pomóc. Chce po prostu wypełnić kolejne zadanie. Z biegiem czasu z zaskoczeniem odkrywa, że coraz bardziej zależy mu na Uli. Dziewczyna jednak cały czas go odpycha… Jaka tajemnica połączy tych oboje? Czy Ula pozwoli Jankowi zbliżyć się do siebie? Czy mają szansę być razem?
Nie jestem aniołem, choć to jako pierwsze może przyjść do głowy. Po prostu mam misję. Ważniejszą niż noszenie skrzydeł. Nie jestem jedyny, ale pracuję sam. Mam podopieczną, Ulę. Miałem dopilnować, żeby umarła, zniknęła. Nie spodziewałem się, że będzie tak intensywna. Słodka i pikantna. I wywróci moje życie do góry nogami. Będzie sądzić, że jestem lekiem, którego potrzebowała, ale to błąd. Jak mam ją ochronić? Kiedy jej serce pęknie, moje pójdzie w jego ślady. Jak mam ją uratować, skoro przyszedłem ją odprowadzić?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dziewczyna o kruchym sercu

2016-10-05
Dziewczyna o kruchym sercu, to poruszająca powieść o wierze, miłości i trudach życia codziennego związanego z ciężką chorobą. Sięgnęłam po to książkę w zasadzie przypadkowo, poszłam akurat do miejscowej biblioteki w poszukiwaniu jakiej lekkiej i ciekawej książki, na umilenie mi czasu.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.