Fluff - Natalia Osińska | okładka
Agora

Fluff Natalia Osińska

Oprawa twarda
ISBN: 978-83-268-2807-2
EAN: 9788326828072
Liczba stron: 336
Format: 140x220mm
Cena katalogowa: 39,99 zł

39,99 zł 25,30 zł

Oszczędzasz 14,69 zł
-37 %
Zamówienie wyślemy 2020-11-02

 Darmowa dostawa - Marek Krajewski

Opis

„Fluff” to powieść, która przedstawia Matyldę, postać, która jest znana już osobom czytającym poprzednie książki od Natalii Osińskiej. Czy wszyscy nastolatkowie uważają, że są gorsi od rówieśników? Czy każdy myśli, że wszystko przychodzi im trudniej niż pozostałym rówieśnikom?

Matylda jest osiemnastolatką i powinna przygotowywać się do matury. Tego, oczywiście, oczekuje jej mama. Kobieta wymaga od dziewczyny określenia swoich planów na przyszłość, wybrania wartościowego kierunku studiów. Wszystko zmienia się od kiedy tajemnicza Wika komentuje fanart Matyldy. Dziewczyny różnią się od siebie praktycznie wszystkim. Matylda musi dokładać wszelkich starań by nie stracić resztek popularności w szkole, natomiast Wika- to kolorowa dziewczyna z różowymi włosami, mocnym makijażem, grająca na perkusji, mająca swoich fanów, ale! Jedynie internetowych...

Dość szybko okazuje się, że życie w sieci znacznie różni się od rzeczywistości. Za szalonym usposobieniem Wiki kryją się bardzo codzienne, przyziemne problemy. Czy Matylda będzie umiała sobie z nimi poradzić? Czy będzie superbohaterką w zwalczaniu życiowych problemów?

Facebook

Instagram

YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Doskonała młodzieżowa książka

2019-04-28
Udało mi się przeczytać książkę już jakiś czas temu, bo byłam tym szczęśliwcem, który otrzymał egzemplarz recenzencki. Powieść cudowna. Myślę, że to tytuł, który śmiało można zakupić na urodzinowy prezent dla każdej nastolatki. Czy każdy nastolatek uważa się za małowartościową osobę? Sama jak sobie przypomnę, co czułam będąc nastolatką to wiem, że tak jest. To bardzo trudny okres w życiu każdego człowieka. Czas, w którym podejmujemy decyzje na temat naszej przyszłości. Gdy szukamy naszego prawdziwego i jedynego „ja". Wszystko może się stać jeśli podejmiemy złą decyzję. A czego oczekują rodzice? Że ich dziecko osiągnie wszystkie szczyty, których sami nie osiągnęli. Super przygodą było czytanie „Fluff".

Mistrzowska Osińska

2019-04-28
Osińska zrobiła coś świetnego dla młodzieży LGBT. Jeszcze jakiś czas temu był to temat tabu. Nie do pomyślenia był fakt, że w jakiejś książce bohaterka mogłaby być orientacji homoseksualnej. Matylda odkrywa swój plan i sposób na życie, poznaje również swoją orientację. Opowieść opisuje również przyjaźń między dzieciakami. Ale nie jest tak kolorowo. Niestety, żyjemy w kraju, w którym homoseksualizm nadal jest nieakceptowalny. Myślę, że to książka, która daje nadzieję osobom odmiennej orientacji. Super książka i bardzo nowoczesny i na czasie temat!

Miłość dla wybranych?

2019-04-28
Czy miłość nie jest najpiękniejszym uczuciem? Dlaczego mamy wyśmiewać kogoś kto kocha? Nieważne kogo i jakiej płci. Miłość sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Próbujmy tolerować wybory ludzi, które są inne niż nasze. Nie oznacza to, że są one gorsze. Nie wiem kiedy Polska zacznie budzić się ze schematycznego snu. Miłość buduje, nienawiść rujnuje

Fluff

2019-04-28
Super powieść na miarę XXI wieku. Książka, która może okazać się wspaniałym wsparciem dla młodzieży, która nie ma wsparcia ze strony swoich najbliższych w sferach miłości i życiowych wyborów.

Super

2019-04-28
Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka świetna opowieść. Z każdą kolejną autorka pisze coraz lepiej. To już 3! Więc wyobraźcie sobie jaki to czad!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.