Kolejność - Hubert Hender | okładka
Filia

Kolejność Hubert Hender

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-08-16

ISBN: 978-83-807-5139-2
EAN: 9788380751392
Liczba stron: 420
Wydawnictwo: Filia
Format: 135x205mm
Cena katalogowa: 36,90 zł
Rok wydania: 2016

36,90 zł 22,79 zł

Produkt niedostępny

Opis

W mrokach Dolnego Śląska komisarz Iwanowicz szuka sprawcy krwawych morderstw. Jedyną wskazówką są ponumerowane ciała. Kto będzie następny?
Gęsty mrok dolnośląskich kopalń. Jeden z górników pracujący w Kowarach zostaje bestialsko zamordowany w zupełnych ciemnościach. Mężczyzna nie potrafi zidentyfikować oprawcy, nie jest w stanie uciec, a jego ostatnim uczuciem jest obezwładniający strach. Wkrótce pojawiają się następne ciała, wszystkie ponumerowane w osobliwy sposób.
Do śledztwa zostają przydzieleni komisarz Iwanowicz z jeleniogórskiej komendy i jego młodszy kolega, podkomisarz Gawłowski. Próbują ustalić, kto brutalnie zabija kolejnych mężczyzn i desperacko starają się przerwać ponury cykl.
Iwanowicz, dręczony wspomnieniami, od których nie jest w stanie uciec, prowadzi śledztwo po omacku. We wszechobecnym mroku pobłyskują jedynie niewyraźne światła okolicznych miast.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Makabryczne zbrodnie na Dolnym Śląsku

2016-08-08
Hubert Hender ma w swoich dorobku literackim dwie powieści kryminalne. Pierwsza nosi tytuł „Zapora", druga natomiast „Kolejność". „Kolejność" to książka, która swoją premierę miała niedawno, więc jest to dość świeża powieść, która zapewne przyciągnie niejednego miłośnika kryminałów. Biorąc pod uwagę, że pisarz ma na swoim koncie dopiero dwie powieści, to zapewne wielu czytelników nie słyszało zbyt wiele o jego stylu i fabułach jego powieści. Postaram się nieco je scharakteryzować.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.