Kroniki Blackwell. Kruki Odyna - Maar M. A., Armstrong K. L. | okładka
Wilga

Kroniki Blackwell. Kruki Odyna M. A. Maar, K.L. Armstrong

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-07-20

ISBN: 978-83-280-3910-0
EAN: 9788328039100
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Wilga
Format: 20.1x13.2
Cena katalogowa: 34,99 zł
Rok wydania: 2016

34,99 zł 17,50 zł

Produkt niedostępny

Opis

Siedmioro dzieci, Młot Thora i zastęp Walkirii – jedyni, którzy przeciwstawią się zniszczeniu świata.

Kiedy trzynastoletni Matt Thorsen, Fen i Laurie Brekke – współcześni potomkowie Thora i Lokiego – odkrywają, że ich przeznaczeniem jest wziąć udział w bitwie przeciwko apokalipsie, sądzą, że wiedzą co ich czeka. Muszą zebrać innych potomków bogów, pokonać gigantycznego węża i ocalić świat. Żaden problem – prawda?

Wcale nie! Ich przyjaciel Baldwin zostaje uwięziony a Matt, Fen i Laurie muszą zstąpić do Podziemnego Świata aby go uwolnić. To tutaj muszą odzyskać Młot Thora i ocalić ludzkość. O ile przetrwają morderczą wędrówkę i zdołają stawić czoła przerażającym potworom.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

W poszukiwaniu Młota Thora

2016-07-19
Jaki temat obecnie jest tak popularny, że aż ma się go powoli dość? Oczywiście wikingowie. Wielu pisarzy tworzy powieści osadzone w czasach wikingów, tworzą powieści historyczne, albo opowieści zupełnie oderwane od realiów historycznych. Drugim nurtem, który praktycznie zalewa księgarnie, są książki fantasy, których autorzy korzystają i przetwarzają legendy oraz mity w które wierzyli wikingowi. Jest to już nieco męczące. Zwłaszcza, że ciągle pojawiają się te same opowieści. Praktycznie nikt nie próbuje szukać mniej znanych mitów.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.