Lekcje miłości - Eliza Falkiewicz | okładka
Warszawska Firma Wydawnicza

Lekcje miłości Eliza Falkiewicz

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-12

EAN: 9788380119208
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Format: 12.9x19.5cm
Cena katalogowa: 28,00 zł

28,00 zł 18,40 zł

Produkt niedostępny

Opis

Wrażliwość i mentalność jednostki przedstawione jako zbiór doświadczeń: jej pragnień i oczekiwań, tęsknot i brutalności świata weryfikującego ambicje i marzenia, sposobów na pokonanie trudności i znalezienie szczęścia w każdym małym geście, chwili i codzienności.

Wiersze dojrzałe i uniwersalne, a zarazem intymne, emocjonalne i ukazujące duchową perspektywę spoglądania na świat. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ujęte w poezji pozwalającej zachować w pamięci ulotne doznania, które kształtują jego osobowość.

Utwory zebrane w zbiorze są pełne subtelności i szczerości. Stojąc na pograniczu jawy i snu idealnie odzwierciedlają różne emocje, a przede wszystkim miłość – nieoczywistą, wielowymiarową i wszechobecną. Ukazującą się w stosunku do drugiego człowieka, zwierząt, ojczyzny, Boga czy nawet samego siebie. Miłość, która nigdy nie przemija.

Promocja książki w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Twarze miłości

2019-10-14
Gdy słyszymy słowo MIŁOŚĆ najczęściej myślimy o drugim człowieku. O relacji dwóch osób, ludzi myślących. Jednak miłość wcale nie musi być między ludźmi. Wszak merdający ogonek witający nas po powrocie z pracy i mokry nosek, który nade wszystko chce nas polizać - to również miłość. Odwaga głoszenia swojej wiary - wiary w Boga - często nawet w obliczu śmierci, czyż i to nie jest miłością? Miłość ma wiele twarzy. Twarzy, które w tym zbiorze wierszy zostały pięknie ukazane w idealnie dobranych słowach.

Najpiękniejsze słowa

2019-10-14
Miłość, która nigdy nie przemija. Któż z nas o takiej nie marzy? W końcu zostaliśmy stworzeni przez Miłość i do miłości. Podświadomie szukamy akceptacji, zaufania, ciepła, bliskości. I właśnie o tym jest ten zbiór. To o czym często wstydzimy się głośno mówić - ubrane w najpiękniejsze słowa.

Po prostu

2019-10-14
O poezji się nie pisze. Poezję się czyta, przeżywa i razem z nią ubogaca duszę i umysł. Zachęcam - zróbcie to sami.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.