Marketing Drakuli Jak zarabiać na ludzkich strachach - Kozula Igor, Koro Nikolas, Pawłow Siergiej | okładka
Studio Emka

Marketing Drakuli Jak zarabiać na ludzkich strachach Kozula Igor, Koro Nikolas, Pawłow Siergiej

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-661-4213-8
EAN: 9788366142138
Tytuł oryginalny: DRACULA’S MARKETING. THE ART OF MAKING MONEY ON HUMAN FEARS
Liczba stron: 208
Format: 145x210mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Jan Cichocki

39,90 zł 23,97 zł

Oszczędzasz 15,93 zł
-40 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Jeśli w trakcie lektury tej książki nagle sami poczujecie strach – przeczytajcie tekst danego rozdziału raz jeszcze i wynotujcie zaproponowane przez autorów wyjaśnienia, dlaczego w ogóle nie warto się bać.

Nauka zna ponad 40 000 rodzajów fobii. Boimy się starości, samotności, ciemności, bibliotek, deszczu... Marketolodzy wiedzą o tych strachach i z powodzeniem sprzedają nam nadzwyczajne kremy przeciw zmarszczkom, nowe plany taryfowe, żeby zawsze mieć zasięg, żarówki diodowe, które służą do 15 lat, książki elektroniczne i e-booki, spraye do impregnacji obuwia i ubrań od wilgoci.

Znani rosyjscy marketolodzy przeanalizowali najbardziej rozpowszechnione i niezwykłe ludzkie strachy i zaproponowali obszerny zestaw niedoścignionych pomysłów, przez nikogo jak dotąd niezrealizowanych. Pozwalają one wykorzystać te lęki i obawy w celach biznesowych.

Do kogo skierowana jest ta książka? Do ambitnych marketologów, wszędobylskich specjalistów sprzedaży, szefów spółek innowacyjnych i wszystkich, którzy kiedykolwiek czegoś się bali. Napisana jest z dużą erudycją i humorem, co w znacznym stopniu równoważy wielość (nieraz niełatwych) zaadaptowanych przeważnie z greki nazw prezentowanych fobii.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Efekty widoczne od razu

2019-05-23

"Marketing drakuli" to ksiązka, która pozwoliła mi na nowo obudzić moją kreatywnośc w procesie sprzedaży. Kiedy agencja reklamowa życzy sobie "czegoś, czego jeszcze nie było" naprawdę cięzko jest sprostac temu wyzwaniu. A jednak. Dzięki autorom zainspirowałam się niektórymi z metod i po przełożeniu ich na swoją branżę uzyskałam nowoczesne efekty. Nie miałam pewności, czy wybrany przeze mnie sposób zadziała, ale postanowiłam obdarzyć autorów zaufaniem.

Mieli rację. Niektórzy klienci są w stanie zaakceptować wiele kompromisów, gdy w grę wchodzą ich lęki. Dzięki temu możemy wykorzystać je w celach biznesowych. Ksiązka jest warta przeczytania, a już na pewno dla każdego, kto interesuje się marketingiem!!!

Nie taki diabeł straszny...

2019-05-23

Jako kupujący często brniemy w nieznane podczas robienia zakupów. Autorzy książki "Marketing Drakuli" w bardzo treściwy sposób rozwinęli tę myśl. Okazuje się, że nasze lęki to dla nas niezbadany ląd. Kiedy wychodzą nam naprzeciw w przystępnej, wyjaśnionej i bezpiecznej formie powoli się do nich przekonujemy.

Ksiązka przedstawia wiele sposobów, dzięki którym marketingowcy mogą poszerzyć zakres swoich działań i rozwinąć umiejętności. A klienci? Dzięki ich kreatywności opuszczają popularną w dzisiejszych czasach strefę komfortu i powoli pozbywają się swoich obaw. jest to dla nich nowe przeżycie, które zapada w pamięć. A razem z nim...firma/marka/usługa dzięki której się to stało. Dopóki nie będziemy przekraczać granicy i straszyć klientów w nieprzystępny sposób to rady zawarte w książce są bardzo przydatne. Wszystko z umiarem, a efekty będą zauważalne niemal od razu;)

Skuteczna nowośc

2019-05-23
Na początku nie byłem przekonany do co do tego, żeby wykorzystywac ludzkie lęki w mechanizmach sprzedaży. W trakcie lektury zoruzmiałem, że poprzez wplatanie w treści rzeczy, wobec których ludzie mają obawy mogę im pomóc w oswojeniu się z nimi. Pierwsze rezultaty potwierdziły tę myśl. Autorom udało się podjąć ciekawy temat w prosty sposób. Treść jest napisana prostym językiem i łatwa do przystojenia. Trudność zaczyna się wtedy, gdy trzeba wprowadzić te metody do własnej branży... Marketing jest tak ciekawą dziedziną, że przy odrobinie pasji takie wyzwania są przyjemnym wyzwaniem!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.