Niebiańskie pastwiska - Paweł Majka | okładka
Rebis Dom Wydawniczy

Niebiańskie pastwiska Paweł Majka

Oprawa miękka
Wydanie: 1
ISBN: 978-83-7818-744-8
EAN: 9788378187448
Liczba stron: 736
Wydawnictwo: Rebis Dom Wydawniczy
Cena katalogowa: 42,90 zł
Rok wydania: 2015

42,90 zł 27,08 zł

Produkt niedostępny

Opis

Niedobitki pokonanych starają się przetrwać, zwycięzcy zaczynają już walczyć między sobą o łupy.

We wszechświecie, w którym odległości straciły znaczenie, dogasa największa wojna, jaką pamięta ludzkość. Zrujnowano całe systemy. Wraki dziesiątek orbitalnych miast spadają na ruiny spustoszonych metropolii. Związek wspólnych przestrzeni szykuje się do odbudowy po zdławieniu wojny domowej.

Niedobitki pokonanych starają się przetrwać, zwycięzcy zaczynają już walczyć między sobą o łupy.

Na tle zgliszczy korespondent wojenny szuka dla siebie nowych, mocnych tematów, prywatny detektyw przyjmuje banalne zlecenie, generał przegranej strony daje się ponieść rozpaczliwej nadziei dla siebie i swoich żołnierzy zaś garstka teoretycznie zwycięskich weteranów odkrywa, że nowi liderzy skazali ich na zagładę. Wojna pokaże jeszcze pazury a oni wszyscy spotkają się w ogniu walki.Nie będzie z nimi tylko pewnego możnowładcy, bo zginął by odkryć, że śmierć, to dopiero początek problemów.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Space opera made in Poland

2016-01-07
Choć Paweł Majka ma na swoim koncie raptem trzy powieści, wcale nie można powiedzieć, że jest autorem raczkującym i nieznanym. Każda kolejna książka jego autorstwa jest idealnym połączeniem świetnej, rozrywkowej fabuły z intrygującym, niejednokrotnie krytycznym spojrzeniem na przeróżne aktualne tematy. I „Niebiańskie pastwiska" są tego doskonałym przykładem.

Co nowego w polskiej fantastyce?

2016-02-12
Paweł Majka niedawno zaistniał na polskiej arenie pisarskiej. Swoją karierę rozpoczął od publikowania opowiadań w różnych czasopismach poświęconych fantastyce, jak „Science Fiction, Fantasy i Horror", „Nowa Fantastyka", „Czas Fantastyki", „Fantasy & Science Fiction" (edycja polska) oraz w antologiach fantastyki, jak „Kanon Barbarzyńców", „Science Fiction", „Rok po końcu świata", „Nie pytaj o Polskę", „Nowe Idzie". Również jego dzieła można znaleźć w magazynach internetowych, jak „Fahrenheit", „Esensja" i „Creatio Fantastica".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.