Niemowa - Michael Hjorth, Hans  Rosenfeldt  | okładka
Czarna Owca

Niemowa Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-8015-009-6
EAN: 9788380150096
Liczba stron: 456
Wydawnictwo: Czarna Owca
Format: 13.5x21.0cm
Cena katalogowa: 39,99 zł
Tłumaczenie: Maciej Muszalski

39,99 zł 24,79 zł

Produkt niedostępny

Opis

Czwarta część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i specjalistą od seryjnych zabójstw

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów - matka, ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska. Wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się Sebastian Bergman wraz z resztą ekipy z Krajowej Policji Kryminalnej.
Śledztwo jest skomplikowane, a napięcie wzrasta, kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co Carsltenowie.
Detektywi odkrywają, że świadkiem morderstwa rodziny była dziesięcioletnia Nicole. Policja musi odnaleźć dziewczynkę, zanim… zrobi to morderca.
Niemowa to czwarta część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i specjalistą od seryjnych zabójstw.
Michael Hjorth i Hans Rosenfeldt w 2010 roku zadebiutowali jako duet powieścią kryminalną Ciemne sekrety, która cieszyła się ogromnym powodzeniem w Szwecji i Danii i została przetłumaczona na kilkanaście języków. Zachęceni sukcesem, w następnych latach opublikowali kolejne tomy serii – Uczeń (2011) i Grób w górach (2012).

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Znaleźć świadka

2016-01-07
W 2010 roku Michael Hjorth i Hans Rosenfeldt zadebiutowali jako duet powieścią kryminalną „Ciemne sekrety", która cieszyła się ogromnym popularnością w Szwecji i Danii i została przetłumaczona na kilkanaście języków. „Niemowa" to już czwarta wydana w Polsce powieść Szwedów, której bohaterem jest Sebastian Bergman - policyjny psycholog i specjalista od seryjnych zabójstw.

Kolejny psychologiczny kryminał szwedzkiego duetu

2016-02-04
Michael Hjorth oraz Hans Rosenfeldt to szwedzcy pisarze, którzy zdecydowali się razem tworzyć książki kryminalne. Poza tym zajmują się pisaniem scenariuszy, reżyserią i aktorstwem. Oboje pracują również w telewizji przy produkcji programów rozrywkowych.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.