Niszczyciel. Przypływ - Taylor Anderson | okładka
Rebis

Niszczyciel. Przypływ Taylor Anderson

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-01-31

ISBN: 978-83-781-8486-7
EAN: 9788378184867
Tytuł oryginalny: Rising Tides
Liczba stron: 544
Wydawnictwo: Rebis
Format: 130x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Radosław Kot

39,90 zł 25,35 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Połatane niszczyciele Taylora Andersona w kłębach pary wyszły na czoło historii alternatywnej” – E. E. Knight, autor “March in Country”
Kapitan Reddy i jego niespodziewany sojusznik, komodor Jenks z Imperialnej Marynarki Wojennej, ścigają porywacza księżniczki Rebekki i porucznik Sandry Tucker. Trop wiedzie na wyspy macierzyste Nowego Imperium Brytyjskiego, gdzie stają oni wobec całkiem nowego wyzwania i perspektywy kolejnej wojny.
Ujawniają spisek, lecz nikt im nie wierzy, rychło jednak się okazuje, że nie przebierająca w środkach Kompania Nowobrytyjska szykuje się do zamachu stanu i przejęcia całej władzy nad imperium.
Reddy i Jenks, którzy sądzili, że mają do czynienia z drobnym, choć brzemiennym w skutki spiskiem, włączają się w rozgrywkę polityczną na międzynarodową skalę. O wyniku starcia w olbrzymiej mierze zadecyduje przerzucony do świata jaszczurów i lemurów niszczyciel USS Walker…

Taylor Anderson jest wytwórcą replik starej broni palnej, ekspertem w dziedzinie balistyki historycznej i konsultantem filmowym. Wykłada historię na Uniwersytecie Tarletona. Żegluje, mieszka z żoną, córką i swoimi armatami w Granbury w Teksasie.
Bestsellerowym cyklem „Niszczyciel” dowiódł on świetnej znajomości zagadnień marynistycznych i nawiązał do najlepszych tradycji militarnej SF.

Z cyklu „Niszczyciel” ukazały się
„W oku cyklonu”
„Krucjata”
„Malstrom”
„Pomruki burzy”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.