Obsesja i śmierć - J.D Robb | okładka
Prószyński Media

Obsesja i śmierć J.D. Robb

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-02-29

ISBN: 978-83-8069-249-7
EAN: 9788380692497
Tytuł oryginalny: Obsession in Death
Liczba stron: 424
Wydawnictwo: Prószyński Media
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 37,00 zł
Rok wydania: 2016

37,00 zł 25,00 zł

Produkt niedostępny

Opis

Powieść, która natychmiast trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów wydawniczych „New York Timesa".

J.D. Robb pokazuje, jak niewiele dzieli wielką miłość od jeszcze większej nienawiści...

Nie zapomina o tej starej prawdzie porucznik Eve Dallas, bezkompromisowa pogromczyni kolejnych morderców. Jako szefowa Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji i zarazem żona multimiliardera Roarke’a, przyzwyczaiła się już, że budzi powszechne zainteresowanie, a jej wszystkie śledztwa są szeroko komentowane w mediach. Jedni ją podziwiają, inni zazdroszczą jej popularności i sukcesów.Jest też ktoś, dla kogo Eve staje się najważniejszą osobą. Ów ktoś śledzi każdy jej krok, nieustannie o niej myśli, wierzy, że istnieje między nimi szczególna więź. I w imię swojej obsesji potrafi nawet zabić. Pierwszą ofiarą jest pani adwokat, która w sali sądowej zachowała się napastliwie wobec Eve. Potem są następne, zaś na kolejnych miejscach zbrodni sprawca zostawia szokujące wiadomości dla swojej bohaterki. Eve nie chce jednak traktować tego jako sprawy osobistej i nie zamierza rezygnować z kierowania dochodzeniem. A ponieważ w każdej jej reakcji morderca dostrzega jakieś podteksty, śledztwo przemienia się w niebezpieczny pojedynek psychologiczny, gdzie każdy ruch wymaga ostrożności i rozwagi. Bo podziw i uwielbienie bardzo szybko mogą się przekształcić w gniew i nienawiść, a każdy bohater prędzej czy później spada z piedestału...

Rob jest wirtuozem.

„Seattle Post-Intelligencer”Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru…Fani gatunku będą zachwyceni.

„This Week”Unikalna kombinacja thillera i romansu.

„The Romance Reader”J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Dużą popularnością cieszy się jej seria powieści sensacyjnych, których akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kolejne spotkanie z Eve Dallas i nowojorskim wydziałem zabójstw

2016-02-29
Nora Roberts to jedna z pisarek, których dorobek literacki, pod względem ilości opublikowanych książek, jest naprawdę imponujący. W jej dorobku są dziesiątki książek, trylogii i długich serii książkowych. Pisarka tworzy historie, które łączą w sobie romansową literaturą obyczajową, uzupełnioną o wątki sensacyjne i przygodowe.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.