Opowieści o Niewidzialnym - Eric-Emmanuel Schmitt  | okładka
Znak

Opowieści o Niewidzialnym Eric-Emmanuel Schmitt

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2005-11-16

ISBN: 83-240-0605-2
EAN: 9788324006052
Ilustracje: Joanna Rusinek
Liczba stron: 244
Wydawnictwo: Znak
Format: 147 mm x 197 mm
Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł 26,52 zł

Produkt niedostępny

Opis

Te opowieści mówią o nadziei, miłości, śmierci, tolerancji, pokonywaniu własnych lęków i poszukiwaniu tożsamości

Zbiorowe, pięknie ilustrowane wydanie trzech bestsellerowych powieści Erica-Emmanuela Schmitta - Oskar i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego. W swych książkach Schmitt pokazuje, że wymiar duchowy, niezależnie od tego, jaką religię wyznajemy, stanowi istotną część naszego życia i uczy czytelników otwartości wobec niego.

Te opowieści mówią o nadziei, miłości, śmierci, tolerancji, pokonywaniu własnych lęków i poszukiwaniu tożsamości. W sposób zabawny i wzruszający opisują relacje między dziećmi a dorosłymi, dzięki którym każda ze stron zyskuje coś bardzo ważnego.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Boże gdzie i kim jesteś?

2013-03-05
Boże gdzie i kim jesteś? Pytanie to stawiają sobie i światu bohaterowie trzech opowieści zebranych w jednym tomie wzbogaconym pięknymi ilustracjami. Zaciekawienie Niewidzialnym, niepokój o bliskich, o własne życie przewijają się przez kolejne strony opowieści - zupełnie jak w życiu.

Pytania o sens dobra i zła

2008-09-29
Wydanie zbiorcze, ilustrowane i ekonomiczne „Opowieści o niewidzialnym" to zbiór trzech, wcześniej wydanych, krótkich powieści Erica - Emanuela Schmitta („Oskar i pani Róża", „Pan Ibrahim i kwiaty Koranu", „Dziecko Noego"). Nie podzielam zachwytu czytelników. Pierwsza książka „Oskar i Pani Róża" bardzo mnie rozczarowała, dlatego wiele czasu upłynęło, aż sięgnęłam po następną powieść. Powoli zaczęłam zmieniać opinię, ukształtowaną na podstawie pierwszej lektury.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.