Przez bezmiar nocy - Veronica  Rossi | okładka
Otwarte

Przez bezmiar nocy Veronica Rossi

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-08-26

ISBN: 978-83-7515-114-5

EAN: 9788375151145

Opracowanie graficzne: Michelle Taormina

Tytuł oryginalny: Through the Ever Night

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Otwarte

Format: 136 x 205 mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kontynuacja elektryzującej powieści „Przez burze ognia”

Przeżyli eterowe burze, ale czy ich uczucie przetrwa bezmiar nocy?

Po miesiącach rozłąki Aria i Perry znów są razem, lecz ich wspólna przyszłość jest niepewna. Perry, nowy Wódz Krwi plemienia Fal, musi walczyć o zaufanie swoich ludzi. Aria zaś prowadzi sekretną misję. Do tego gwałtowność burz eterowych się nasila, a niekończący się półmrok spowija ziemię. Aria i Perry mają coraz mniej czasu, by odnaleźć Wielki Błękit. Czy zdążą, zanim bezlitosny żywioł zniszczy ich świat i marzenia o wspólnej przyszłości?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wieczna noc

2014-10-22
Po wielu przeciwnościach losu Aria i Perry znowu mogą cieszyć się swoim towarzystwem. W tym czasie wiele się zmieniło. Perry został nowym Wodzem Krwi plemienia Fal. Teraz nie może myśleć tylko o sobie.

Po raz kolejny jestem zachwycona

2013-11-08
Była sobie książka. Znakomicie napisana, porywająca za sprawą perfekcyjnie rozplanowanej fabuły oraz świetnych pomysłów autorki. Wzbudzająca uśmiech na twarzy, dreszczyk strachu i odrobinę niepewności - głównie dzięki charyzmatycznym bohaterom, ich relacjom i postępowaniem. Pojawiały się w niej eterowe burze, ataki nieprzyjaciół, sporo nieporozumień, ale zdarzały się również przejawy przyjaźni i tego, co stało się już chyba nieodłącznym elementem powieści skierowanych głównie dla młodzieży - miłości między głównymi bohaterami. Byłam tą powieścią całkowicie oczarowana i z wytęsknieniem czekałam na kolejne spotkanie z Arią i Perrym. Ową książką było "Przez burze ognia". A dziś opowiem wam o drugiej części trylogii, która - choć dobra - nie dorównuje swej poprzedniczce.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.