Reality show - Emma McLaughlin, Nicola Kraus  | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2010-01-25

ISBN: 978-83-240-1304-3
EAN: 9788324013043
Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska
Tytuł oryginalny: The Real Real
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Znak
Format: 136x205
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

Autorki bestsellerowej Niani w Nowym Jorku przenoszą nas w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwe dramaty rozgrywają się za kulisami.   Osiemnastoletnia Jesse zostaje wytypowana do obsady „dokumentu” o życiu nastolatków kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Wcale nie marzy o byciu gwiazdą, ale pieniądze, które zarobi, pozwolą jej pójść do college'u, więc pokusa jest ogromna. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić - również: udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawią, że życie Jesse wywróci się do góry nogami.
Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji - to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o widownię.  Patronat               Autorki o książce
 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Cena sławy

2010-12-29
Kolejna książka autorek, które poznałam przy "Niani w Nowym Jorku". Odkąd je poznałam, zastanawiam się, jak w dwie osoby można napisać książkę, która nie jest podręcznikiem czy encyklopedią, a po prostu książką, po którą się sięga dla rozrywki.

Współczesna Wieża Babel

2010-12-14
Hampton Beach to szkoła jakich wiele. Jej uczniowie, jak tysiące innych, borykają się z codzienną lekcyjną nudą, brakiem pieniędzy, złamanymi sercami. Rywalizują ze sobą, kłócą się, zazdroszczą, kochają. Marzą o wielkiej przyszłości, sukcesach, prestiżowym (przede wszystkim lepszym od ich rodziców) życiu. I pewnego dnia pojawia się Szansa.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.