Requiem - Anna Bellon | okładka
Filia

Requiem Anna Bellon

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-10

Liczba stron: 368

Wydawnictwo: Filia

Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł


Opis

Alek miał tylko jedno marzenie. Pragnął odciąć się od przeszłości. Zacząć wszystko od nowa raz jeszcze. W tym celu rozpoczyna studia, poznaje nowych przyjaciół. Pozornie wszystko wraca do normalności. Jednak nie na długo.

Łucja to oczko w głowie rodziców. Studia to dla niej przełomowy moment, w którym może wyrwać się spod kurateli rodziców, co też czyni. Wybór pada na Warszawę, gdzie wolność smakuje najlepiej.

Los łączy tych dwoje, jednak boleśnie przekonają się o tym, że od przeszłości nie ma ucieczki.

Profil autorki na portalu Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Requiem

2019-06-12 Anna Bellon to w rzeczywistości nasza rodzima autorka. W dodatku studentka mechaniki i budowy maszyn. A w wolnej chwili pisarka. W swojej twórczości ma książki głównie młodzieżowe, w tym właśnie „Requiem".
Autorce udało się pokazać jak czasem mimo młodego wieku trudno jest oderwać się od tego co było. Jak błędy przeszłości, odbijają się na naszym życiu.

Wzruszająca

2019-06-12
Lekka, ale nie do końca prosta. Skłania do przemyśleń. Polecam!

Requiem

2019-06-12 Annie Bellon udało się stworzyć bohaterów przeżywających. Takich, którzy mają nam coś do przekazania. Czytając chwilami byłam wzruszona i miałam wrażenie, że siedzę obok nich, a Łucja to moja przyjaciółka z roku, zwierzająca mi się ze znajomości z nowym chłopakiem. Rewelacja! Przeczytałam na jednym wdechu!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.