Requiem - Anna Bellon | okładka
Filia

Requiem Anna Bellon

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-10

ISBN: 978-83-807-5711-0
EAN: 9788380757110
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Filia
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 24,41 zł

Produkt niedostępny

Opis

Od dwóch lat Alek chowa się przed wspomnieniami o wydarzeniu, które zmieniło jego życie. Gdy rozpoczyna studia, wszystko wydaje się układać po jego myśli. Poznaje nowych ludzi, zawiązuje przyjaźnie, a wolny czas spędza na studenckich wypadach. Przeszłość jednak po niego wraca…
Łucja w akcie buntu przeciwko apodyktycznym rodzicom, wyjeżdża na studia do Warszawy, gdzie po raz pierwszy w życiu poznaje smak wolności. Gdy w jej świecie pojawia się tajemniczy Alek, musi zdecydować, czy przyjmie go razem z bagażem doświadczeń, czy znowu wybierze ucieczkę.
Dokądkolwiek pójdziemy, przeszłość zawsze będzie nam towarzyszyć i gdy ktoś pragnie zemsty, żadne schronienie nie jest wystarczająco bezpieczne. Nie, jeśli ta historia mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej.

Profil autorki na portalu Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Requiem

2019-06-12
Anna Bellon to w rzeczywistości nasza rodzima autorka. W dodatku studentka mechaniki i budowy maszyn. A w wolnej chwili pisarka. W swojej twórczości ma książki głównie młodzieżowe, w tym właśnie „Requiem".
Autorce udało się pokazać jak czasem mimo młodego wieku trudno jest oderwać się od tego co było. Jak błędy przeszłości, odbijają się na naszym życiu.

Wzruszająca

2019-06-12

Lekka, ale nie do końca prosta. Skłania do przemyśleń. Polecam!

Requiem

2019-06-12
Annie Bellon udało się stworzyć bohaterów przeżywających. Takich, którzy mają nam coś do przekazania. Czytając chwilami byłam wzruszona i miałam wrażenie, że siedzę obok nich, a Łucja to moja przyjaciółka z roku, zwierzająca mi się ze znajomości z nowym chłopakiem. Rewelacja! Przeczytałam na jednym wdechu!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.